Logo
Filtry

Mieszkania na sprzedaż Lwówek Śląski

Znaleziono 2 oferty

    Lista ofert

  • Mieszkanie trzypokojowe 100,00 m², Lwówek Śląski, 10 Dywizji, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 3 pokoje, 100,00 m² z tarasem, 10 Dywizji

    Świetna oferta dla rodzin, którym zależy na miejskich udogodnieniach i miejscu do wypoczynku! Na sprzedaż dwupoziomowy lokal mieszkalny w Lwówku Śląskim za cenę 285 000 zł. Oferta o niezaprzeczalnych atutach, znajdująca się blisko centrum oraz otoczona spokojnym sąsiedztwem. Idealne połączenie miejs...

    więcej »

    Metrohouse

    285 000 zł

    Lwówek Śląski, 10 Dywizji

    3 pok.

    100,00 m²

  • Mieszkanie trzypokojowe 67,12 m², Lwówek Śląski, Jana Pawła II, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 3 pokoje, 67,12 m² z balkonem, Jana Pawła II

    Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 67 m² zlokalizowane w Lwówku Śląskim przy ul. Jana Pawła II usytuowane na 2 piętrze klimatycznej kamienicy. Całkowita powierzchnia składa się z: przestronnej sypialni, jasnego salonu z aneksem kuchennym, funkcjonalnej łazienki, przedpokoju, balkon przys...

    więcej »

    Metrohouse

    380 000 zł

    Lwówek Śląski, Jana Pawła II

    3 pok.

    67,12 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

    Ceny mieszkań z rynku pierwotnego i wtórnego w powiecie lwóweckim >

    Średnia cena za m² (kwiecień 2026)

    3 741 zł/m²

    5.91%
      r/r
    domek-ceny-mieszkan
    Ostatnie 6 miesięcy

Rynek mieszkań na sprzedaż w Lwówku Śląskim - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 2 ofert
  • Średnia cena m² mieszkania na sprzedaż w Lwówku Śląskim: 3 741 zł/m², w tym:
    • 3-pokojowe: 4 256 zł/m²
    • z balkonem: 4 256 zł/m²
    • z tarasem: 4 256 zł/m²
  • Najmniejszy metraż mieszkania na sprzedaż: 67 m²
  • Największy metraż mieszkania na sprzedaż: 100 m²
  • Procentowy podział mieszkań na sprzedaż wg powierzchni zewnętrznej: z balkonem - 100,0%, z tarasem - 50,0%

Wskaźniki rynku mieszkań w Lwówku Śląskim

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny wzrosły o 27,07%
  • Ceny mieszkań na sprzedaż w Lwówku Śląskim są o 82,64% tańsze niż w Warszawie

Kalkulacje kredytu na mieszkanie

  • Średnia cena mieszkania na sprzedaż w Lwówku Śląskim wynosi 332 500 zł, a więc rata kredytu hipotecznego na 30 lat przy oprocentowaniu 5,77% (WIBOR + marża banku) oraz wkładzie własnym 20% wynosi 1 556 zł.

Symulacja kredytu dotyczy okresu: maj 2026

Mieszkania na sprzedaż w Lwówku Śląskim

W Lwówku Śląskim w serwisie nieruchomości online Tabelaofert.pl oferowanych jest 2 mieszkań z rynku pierwotnego i wtórnego. Deweloprzerzy oraz Biura nieruchomości w Lwówku Śląskim oferują do sprzedaży mieszkania o powierzchni od 67 do 100 m² od 3 do 3 pokoi. Obecna oferta mieszkań wygląda następująco:

  • mieszkania 3 pokoje (2 oferty)
  • mieszkania z tarasem (2 oferty)
  • mieszkania z balkonem (2 oferty)

Lwówek Śląski - najczęściej zadawane pytania

Ile kosztuje mieszkanie dla rodziny w Lwówku Śląskim?

Średnia cena mieszkania 3-pokojowego w Lwówku Śląskim wynosi obecnie 332 500 zł.

Ile kosztuje najdroższe i najtańsze mieszkanie na sprzedaż w Lwówku Śląskim?

Najdroższe mieszkanie na sprzedaż w Lwówku Śląskim kosztuje obecnie 380 000 zł