Logo
Filtry

Mieszkania na sprzedaż Łódź Dąbrowa

Znaleziono 47 ofert

    Lista ofert

  • Mieszkanie trzypokojowe 52,00 m², Łódź, Górna, Dąbrowa, Władysława Broniewskiego, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 3 pokoje, 52,00 m², Władysława Broniewskiego, Górna

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 52 m², położonego przy ul. Broniewskiego w Łodzi, na osiedlu Dąbrowa. Nieruchomość znajduje się w dobrze skomunikowanej części miasta, z dostępem do infrastruktury niezbędnej do codziennego funkcjonowania.Najważniejsze atuty: F...

    więcej »

    Tekton Capital sp. z o.o.

    359 000 zł

    Łódź, Górna, Dąbrowa, Władysława Broniewskiego

    3 pok.

    52,00 m²

  • Mieszkanie dwupokojowe 43,26 m², Łódź, Górna, Dąbrowa, Konspiracyjnego Wojska Polskiego, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 2 pokoje, 43,26 m², Konspiracyjnego Wojska Polskiego, Górna

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży rozkładowego mieszkania o powierzchni 43,26 m², położonego w atrakcyjnej lokalizacji w Łodzi na osiedlu Dąbrowa, cenionym za wygodę codziennego życia. Niewątpliwym atutem jest wygodny dostęp do infrastruktury miejskiej oraz komunikacji, co ułatwia poru...

    więcej »

    Tekton Capital sp. z o.o.

    299 000 zł

    Łódź, Górna, Dąbrowa, Konspiracyjnego Wojska Polskiego

    2 pok.

    43,26 m²

  • Reklama
    reklama placeholder
  • Przystań Młynek, nowe mieszkania, Real Development Group, ul. Kotoniarska/ Startowa, Górna (Dąbrowa), Łódź
    NOWOŚĆ
    info-icon
    info-icon
    Przystań Młynek
    • Bezpośrednie wyjście do parku
    • W okolicy osiedla park - 450 m
    • Teren rekreacyjny na osiedlu
    • Prywatne ogródki na parterze
    • Nowość w ofercie dewelopera
    więcej »

    Real Development Group

    Łódź, Górna, Dąbrowa, ul. Kotoniarska/ Startowa

    3 - 5 pok.

    69,85 – 152,51 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »
    Reklama
    Reklama

    Ceny mieszkań z rynku pierwotnego i wtórnego na Górnej >

    Średnia cena za m² (kwiecień 2026)

    10 676 zł/m²

    23.92%
      r/r
    domek-ceny-mieszkan
    Ostatnie 6 miesięcy

Rynek mieszkań na sprzedaż na Dąbrowie - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek pierwotny - 45 ofert, rynek wtórny - 2 ofert
  • Średnia cena m² mieszkania na sprzedaż na Dąbrowie: 10 676 zł/m², w tym:
    • 2-pokojowe: 6 912 zł/m²
    • 3-pokojowe: 9 886 zł/m²
    • 4-pokojowe: 9 020 zł/m²
    • z ogródkiem: 9 624 zł/m²
    • z tarasem: 8 689 zł/m²
  • Najmniejszy metraż mieszkania na sprzedaż: 43 m²
  • Największy metraż mieszkania na sprzedaż: 153 m²
  • Procentowy podział mieszkań na sprzedaż wg powierzchni zewnętrznej: z tarasem - 31,9%, z ogródkiem - 63,8%

Wskaźniki rynku mieszkań na Dąbrowie

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny wzrosły o 43,69%
  • Ceny mieszkań na sprzedaż na Dąbrowie są o 43,01% tańsze niż w Warszawie

Osiedla z największą liczbą ofert na rynku pierwotnym i wtórnym

  • Górna - 9 210 zł/m² (47 ofert)

Stan na dzień: 16.05.2026

Kalkulacje kredytu na mieszkanie

  • Średnia cena mieszkania na sprzedaż na Dąbrowie wynosi 740 075 zł, a więc rata kredytu hipotecznego na 30 lat przy oprocentowaniu 5,77% (WIBOR + marża banku) oraz wkładzie własnym 20% wynosi 3 463 zł.

Symulacja kredytu dotyczy okresu: maj 2026

Mieszkania na sprzedaż na Dąbrowie

Na Dąbrowie w serwisie nieruchomości online Tabelaofert.pl oferowanych jest 47 mieszkań z rynku pierwotnego i wtórnego. Deweloprzerzy oraz Biura nieruchomości na Dąbrowie oferują do sprzedaży mieszkania o powierzchni od 43 do 153 m² od 2 do 5 pokoi. Obecna oferta mieszkań wygląda następująco:

  • mieszkania 2 pokoje (1 oferta)
  • mieszkania 3 pokoje (13 ofert)
  • mieszkania 4 pokoje (31 ofert)
  • mieszkania 5 pokoi (2 oferty)
  • mieszkania z ogródkiem (30 ofert)
  • mieszkania z tarasem (15 ofert)