Logo
Filtry

Mieszkania na sprzedaż Kraków Olsza

Znaleziono 3 oferty

    OFERTY TOP

  • Mieszkanie pięciopokojowe 72,20 m², Kraków, Grzegórzki, Olsza, Żytnia, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 5 pokoi, 72,20 m² z osobną kuchnią, Żytnia, Grzegórzki

    SŁONECZNE 5-POKOJOWE MIESZKANIE Z DUŻYM BALKONEM ULICA ŻYTNIA / OLSZA LOKALIZACJA, BUDYNEK Prezentujemy atrakcyjną ofertę sprzedaży przestronnego, słonecznego mieszkania o powierzchni 72,20 m2, położone na drugim piętrze budynku przy ulicy Żytniej na Olszy. Budynek z 1983 roku, estetyczny, 11-piętro...

    więcej »

    Bracia Sadurscy Nieruchomości

    930 000 zł

    Kraków, Grzegórzki, Olsza, Żytnia

    5 pok.

    72,20 m²

  • Lista ofert

  • Mieszkanie czteropokojowe 124,00 m², Kraków, Grzegórzki, Olsza, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 4 pokoje, 124,00 m² z tarasem, Grzegórzki

    Apartament z pięknym widokiem na panoramę miasta oraz dużym tarasem (86m)! Polecam apartament znajdujący się na Olszy na bardzo cichym i spokojnym osiedlu. Apartament składa się z przestronnego salonu (ponad 40m) z częściowo otwartą kuchnią z oknem (istnieje możliwość całkowitego zamknięcia lub otwo...

    więcej »

    Metrohouse

    2 600 000 zł

    Kraków, Grzegórzki, Olsza

    4 pok.

    124,00 m²

  • Mieszkanie pięciopokojowe 58,40 m², Kraków, Grzegórzki, Olsza, Fertnera, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 5 pokoi, 58,40 m² w bloku z windą, Fertnera, Grzegórzki

    * zdjęcia należą do właściciela oferty Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować atrakcyjną ofertę sprzedaży funkcjonalnego, w pełni umeblowanego mieszkania o powierzchni 58,4 m², położonego w doskonale skomunikowanej części Krakowa - przy ul. Antoniego Fertnera, w sąsiedztwie...

    więcej »

    Bracia Sadurscy Nieruchomości

    890 000 zł

    Kraków, Grzegórzki, Olsza, Fertnera

    5 pok.

    58,40 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »
    Reklama
    reklama placeholder
    Reklama
    Reklama

    Ceny mieszkań z rynku pierwotnego i wtórnego na Grzegórzkach >

    Średnia cena za m² (kwiecień 2026)

    24 565 zł/m²

    14.92%
      r/r
    domek-ceny-mieszkan
    Ostatnie 6 miesięcy

Rynek mieszkań na sprzedaż na Olszy - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 3 ofert
  • Średnia cena m² mieszkania na sprzedaż na Olszy: 24 565 zł/m², w tym:
    • 4-pokojowe: 20 968 zł/m²
    • z balkonem: 16 363 zł/m²
    • z tarasem: 16 363 zł/m²
  • Najmniejszy metraż mieszkania na sprzedaż: 58 m²
  • Największy metraż mieszkania na sprzedaż: 124 m²
  • Procentowy podział mieszkań na sprzedaż wg powierzchni zewnętrznej: z balkonem - 100,0%, z tarasem - 33,3%

Wskaźniki rynku mieszkań na Olszy

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny wzrosły o 25,43%
  • Ceny mieszkań na sprzedaż na Olszy są o 23,08% tańsze niż w Warszawie

Osiedla z największą liczbą ofert na rynku pierwotnym i wtórnym

  • Grzegórzki - 16 363 zł/m² (3 oferty)

Stan na dzień: 09.05.2026

Kalkulacje kredytu na mieszkanie

  • Średnia cena mieszkania na sprzedaż na Olszy wynosi 1 473 333 zł, a więc rata kredytu hipotecznego na 30 lat przy oprocentowaniu 5,77% (WIBOR + marża banku) oraz wkładzie własnym 20% wynosi 6 893 zł.

Symulacja kredytu dotyczy okresu: maj 2026

Mieszkania na sprzedaż na Olszy

Na Olszy w serwisie nieruchomości online Tabelaofert.pl oferowanych jest 3 mieszkań z rynku pierwotnego i wtórnego. Deweloprzerzy oraz Biura nieruchomości na Olszy oferują do sprzedaży mieszkania o powierzchni od 58 do 124 m² od 4 do 5 pokoi. Obecna oferta mieszkań wygląda następująco:

  • mieszkania 4 pokoje (1 oferta)
  • mieszkania 5 pokoi (2 oferty)
  • mieszkania z tarasem (3 oferty)
  • mieszkania z balkonem (3 oferty)

Kraków Olsza - najczęściej zadawane pytania

Ile kosztuje najdroższe i najtańsze mieszkanie na sprzedaż na Olszy?

Najdroższe mieszkanie na sprzedaż na Olszy kosztuje obecnie 2 600 000 zł

Najtańsze mieszkanie na sprzedaż na Olszy kosztuje obecnie 890 000 zł