Logo
Filtry

Kawalerki na sprzedaż Jędrzejów

Znaleziono 4 oferty

    Lista ofert

  • Mieszkanie jednopokojowe 32,48 m², Jędrzejów, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 1 pokój, 32,48 m² w bloku z windą, Jędrzejów

    Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 32,48 m2, zlokalizowane na 1 piętrze w nowoczesnej inwestycji w Jędrzejowie. Lokal w stanie deweloperskim. Mieszkanie składa się z: salonu z aneksem kuchennym o pow. 23,15m2, łazienki o pow. 4,33m2, holu o pow. 5m2, balkonu o pow. 4,44 m2. Termin reali...

    więcej »

    PROPERCO sp. z o.o. sp.k.

    314 328 zł

    Jędrzejów

    1 pok.

    32,48 m²

  • Mieszkanie jednopokojowe 32,20 m², Jędrzejów, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 1 pokój, 32,20 m² z balkonem, Jędrzejów

    Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 32,20 m2, zlokalizowane na 4 piętrze w nowoczesnej inwestycji w Jędrzejowie. Lokal w stanie deweloperskim. Mieszkanie składa się z: salonu z aneksem kuchennym o pow. 22,87m2, łazienki o pow. 4,33m2, holu o pow. 5m2, balkonu o pow. 4,78 m2. Termin reali...

    więcej »

    PROPERCO sp. z o.o. sp.k.

    311 920 zł

    Jędrzejów

    1 pok.

    32,20 m²

  • Mieszkanie jednopokojowe 32,20 m², Jędrzejów, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 1 pokój, 32,20 m² z balkonem, Jędrzejów

    Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 32,20 m2, zlokalizowane na 3 piętrze w nowoczesnej inwestycji w Jędrzejowie. Lokal w stanie deweloperskim. Mieszkanie składa się z: salonu z aneksem kuchennym o pow. 22,87m2, łazienki o pow. 4,33m2, holu o pow. 5m2, balkonu o pow. 4,72 m2. Termin reali...

    więcej »

    PROPERCO sp. z o.o. sp.k.

    311 920 zł

    Jędrzejów

    1 pok.

    32,20 m²

  • Mieszkanie jednopokojowe 32,20 m², Jędrzejów, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 1 pokój, 32,20 m² z balkonem, Jędrzejów

    Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 32,20 m2, zlokalizowane na 2 piętrze w nowoczesnej inwestycji w Jędrzejowie. Lokal w stanie deweloperskim. Mieszkanie składa się z: salonu z aneksem kuchennym o pow. 22,87m2, łazienki o pow. 4,33m2, holu o pow. 5m2, balkonu o pow. 4,78 m2. Termin reali...

    więcej »

    PROPERCO sp. z o.o. sp.k.

    311 920 zł

    Jędrzejów

    1 pok.

    32,20 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »
    Reklama

    Kawalerki - ceny mieszkań z rynku pierwotnego i wtórnego w powiecie jędrzejowskim >

    Średnia cena za m² (kwiecień 2026)

    9 681 zł/m²

    0%
      r/r
    domek-ceny-mieszkan
    Ostatnie 6 miesięcy

Kawalerki na sprzedaż w Jędrzejowie - dane analityczne - maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 4 ofert
  • Średnia cena m² kawalerki na sprzedaż: 9 681 zł/m², w tym:
    • z balkonem: 9 685 zł/m²
    • z tarasem: 9 685 zł/m²
  • Najmniejszy metraż kawalerki na sprzedaż: 32 m²
  • Największy metraż kawalerki na sprzedaż: 32 m²
  • Procentowy podział kawalerek na sprzedaż wg powierzchni zewnętrznej: z balkonem - 100,0%

Trendy rynkowe - mieszkania jednopokojowe w Jędrzejowie

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny spadły o 0,34%
  • Ceny kawalerek w Jędrzejowie na sprzedaż są o 76,68% tańsze niż w Warszawie

Finansowanie kawalerki

  • Średnia cena kawalerki na sprzedaż w Jędrzejowie wynosi 312 522 zł, a więc rata kredytu hipotecznego na 30 lat przy oprocentowaniu 5,77% (WIBOR + marża banku) oraz wkładzie własnym 20% wynosi 1 462 zł.

Symulacja kredytu dotyczy okresu: maj 2026