Logo
Filtry

Kawalerki na sprzedaż Gdańsk Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia

Znaleziono 2 oferty

    Lista ofert

  • Mieszkanie jednopokojowe 30,90 m², Gdańsk, Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia, Żabianka, Sztormowa, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 1 pokój, 30,90 m² w bloku z windą, Sztormowa, Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia

    SZUKASZ WYPOSAŻONEGO MIESZKANIA BLISKO KOMUNIKACJI I MORZA?ATUTY:- położenie 2 minuty od stacji Szybkich Kolei Miejskich (SKM)- pokój + oddzielna kuchnia- niski czynsz (ok. 500 zł)- przed budynkiem miejsca postojowe wyłącznie dla mieszkańców- dostępne od zarazMIESZKANIE:Na sprzedaż ustawna, jasna i...

    więcej »

    TREVO Nieruchomości sp. z o.o.

    540 000 zł

    Gdańsk, Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia, Żabianka, Sztormowa

    1 pok.

    30,90 m²

    info-icon
    info-icon

    ATUTY: - położenie 2 minuty od stacji SKM i tramwaju - oddzielna kuchnia - widok na morze - przed budynkiem miejsca postojowe wyłącznie dla mieszkańców - dostępne od zaraz - świetna lokalizacja pod wynajem MIESZKANIE: Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 30,9 m2 położona na 3 piętrze w 10 piętrowym...

    więcej »

    TREVO Nieruchomości sp. z o.o.

    475 000 zł

1 pok.

    30,90 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »
    Reklama
    Ostatnie 6 miesięcy

Kawalerki na sprzedaż na Żabiance-Wejhera-Jelitkowie-Tysiąclecia - dane analityczne - maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 2 ofert
  • Średnia cena m² kawalerki na sprzedaż: 16 424 zł/m², w tym:
    • z balkonem: 17 476 zł/m²
    • z tarasem: 17 476 zł/m²
  • Najmniejszy metraż kawalerki na sprzedaż: 31 m²
  • Największy metraż kawalerki na sprzedaż: 31 m²
  • Procentowy podział kawalerek na sprzedaż wg powierzchni zewnętrznej: z balkonem - 50,0%

Trendy rynkowe - mieszkania jednopokojowe na Żabiance-Wejhera-Jelitkowie-Tysiąclecia

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny pozostały bez zmian
  • Ceny kawalerek na Żabiance-Wejhera-Jelitkowie-Tysiąclecia na sprzedaż są o 62,17% tańsze niż w Warszawie

Gdzie kupić kawalerkę? Dzielnice z największą liczbą ofert

  • Żabianka - 16 424 zł/m² (2 oferty)

Stan na dzień: 16.05.2026

Finansowanie kawalerki

  • Średnia cena kawalerki na sprzedaż na Żabiance-Wejhera-Jelitkowie-Tysiąclecia wynosi 507 500 zł, a więc rata kredytu hipotecznego na 30 lat przy oprocentowaniu 5,77% (WIBOR + marża banku) oraz wkładzie własnym 20% wynosi 2 374 zł.

Symulacja kredytu dotyczy okresu: maj 2026