Logo
Filtry

Mieszkania na sprzedaż Katowice Szopienice-Burowiec

Znaleziono 3 oferty

    Lista ofert

  • Mieszkanie trzypokojowe 55,60 m², Katowice, Szopienice-Burowiec, Szopienice, Wiosny Ludów, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 3 pokoje, 55,60 m² z aneksem kuchennym, Wiosny Ludów, Szopienice-Burowiec

    Odnowione mieszkanie w Katowicach, 5 min od centrum miasta, w pobliżu parki staw, sklepy. na parterze, z mini ogródkiem, podwórko z miejscem do parkowania samochodu i ogromną przestrzenią do rekreacji w plenerze. Generalny remont mieszkania przeprowadzono w 2020 roku, wymieniono wszystkie instalacje...

    więcej »

    Metrohouse

    254 900 zł

    Katowice, Szopienice-Burowiec, Szopienice, Wiosny Ludów

    3 pok.

    55,60 m²

  • Mieszkanie dwupokojowe 36,20 m², Katowice, Szopienice-Burowiec, Burowiec, Pogodna, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 2 pokoje, 36,20 m² z osobną kuchnią, Pogodna, Szopienice-Burowiec

    Katowice Dąbrówka Mała, ul. Pogodna 36 m2//2 pokoje + balkon Prezentujemy Państwu przestronne i jasne 2 pokojowe mieszkanie. Lokal ma powierzchnię 36 m2 i mieści się na 3 piętrze w 4 piętrowym kameralnym bloku na spokojnym osiedlu. W SKŁAD MIESZKANIA WCHODZĄ: 2 przestronne pokoje (jeden pokój przech...

    więcej »

    Forma Estates

    225 000 zł

    Katowice, Szopienice-Burowiec, Burowiec, Pogodna

    2 pok.

    36,20 m²

  • Reklama
    reklama placeholder
  • Mieszkanie dwupokojowe 35,00 m², Katowice, Szopienice-Burowiec, Szopienice, Przelotowa, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 2 pokoje, 35,00 m² z ogródkiem, Przelotowa, Szopienice-Burowiec

    Na sprzedaż jasne i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35 m² zlokalizowane na parterze budynku przy ul. Przelotowej w Katowicach. Lokal został starannie wykończony i jest gotowy do zamieszkania od zaraz. LOKALIZACJA Mieszkanie znajduje się w dzielnicy Katowic Szopienice. W okolicy dost...

    więcej »

    homfi

    285 000 zł

    Katowice, Szopienice-Burowiec, Szopienice, Przelotowa

    2 pok.

    35,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »
    Reklama
    Reklama

    Ceny mieszkań z rynku pierwotnego i wtórnego w Szopienicach-Burowcu >

    Średnia cena za m² (kwiecień 2026)

    6 314 zł/m²

    37.55%
      r/r
    domek-ceny-mieszkan
    Ostatnie 6 miesięcy

Rynek mieszkań na sprzedaż w Szopienicach-Burowcu - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 3 ofert
  • Średnia cena m² mieszkania na sprzedaż w Szopienicach-Burowcu: 6 314 zł/m², w tym:
    • 2-pokojowe: 7 179 zł/m²
    • 3-pokojowe: 4 585 zł/m²
    • z ogródkiem: 8 143 zł/m²
    • z balkonem: 6 215 zł/m²
    • z tarasem: 6 215 zł/m²
  • Najmniejszy metraż mieszkania na sprzedaż: 35 m²
  • Największy metraż mieszkania na sprzedaż: 56 m²
  • Procentowy podział mieszkań na sprzedaż wg powierzchni zewnętrznej: z balkonem - 33,3%, z ogródkiem - 33,3%

Wskaźniki rynku mieszkań w Szopienicach-Burowcu

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny pozostały bez zmian
  • Ceny mieszkań na sprzedaż w Szopienicach-Burowcu są o 86,69% tańsze niż w Warszawie

Osiedla z największą liczbą ofert na rynku pierwotnym i wtórnym

  • Szopienice - 6 364 zł/m² (2 oferty)
  • Burowiec - 6 215 zł/m² (1 oferta)

Stan na dzień: 10.05.2026

Kalkulacje kredytu na mieszkanie

  • Średnia cena mieszkania na sprzedaż w Szopienicach-Burowcu wynosi 254 967 zł, a więc rata kredytu hipotecznego na 30 lat przy oprocentowaniu 5,77% (WIBOR + marża banku) oraz wkładzie własnym 20% wynosi 1 193 zł.

Symulacja kredytu dotyczy okresu: maj 2026

Mieszkania na sprzedaż w Szopienicach-Burowcu

W Szopienicach-Burowcu w serwisie nieruchomości online Tabelaofert.pl oferowanych jest 3 mieszkań z rynku pierwotnego i wtórnego. Deweloprzerzy oraz Biura nieruchomości w Szopienicach-Burowcu oferują do sprzedaży mieszkania o powierzchni od 35 do 56 m² od 2 do 3 pokoi. Obecna oferta mieszkań wygląda następująco:

  • mieszkania 2 pokoje (2 oferty)
  • mieszkania 3 pokoje (1 oferta)
  • mieszkania z ogródkiem (1 oferta)
  • mieszkania z tarasem (1 oferta)
  • mieszkania z balkonem (1 oferta)

Katowice Szopienice-Burowiec - najczęściej zadawane pytania

Ile kosztuje mieszkanie 2-pokojowe w Szopienicach-Burowcu?

Średnia cena mieszkania 2-pokojowego w Szopienicach-Burowcu wynosi obecnie 255 000 zł.

Ile kosztuje najdroższe i najtańsze mieszkanie na sprzedaż w Szopienicach-Burowcu?

Najdroższe mieszkanie na sprzedaż w Szopienicach-Burowcu kosztuje obecnie 285 000 zł

Najtańsze mieszkanie na sprzedaż w Szopienicach-Burowcu kosztuje obecnie 225 000 zł