Logo
Filtry

Mieszkania na sprzedaż Głuszyca

Znaleziono 3 oferty

    Lista ofert

  • Mieszkanie dwupokojowe 54,00 m², Głuszyca, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 2 pokoje, 54,00 m², Głuszyca

    Na sprzedaż: Dwupokojowe mieszkanie w Górach Sowich – Grzmiąca, 1 km od GłuszycySpokój, świeże powietrze i piękne widoki – idealne miejsce do życia lub na wypady w góry!Oferuję na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie położone w malowniczej miejscowości Grzmiąca, tuż przy granicy z miasteczkiem Głuszyca,...

    więcej »

    Nieruchomości Sowa

    169 900 zł

    Głuszyca

    2 pok.

    54,00 m²

  • Mieszkanie dwupokojowe 61,00 m², Głuszyca, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 2 pokoje, 61,00 m², Głuszyca

    Opis Nieruchomości:Szukasz gotowego rozwiązania pod wynajem krótkoterminowy lub miejsca, gdzie od razu zamieszkasz? Ta oferta jest dla Ciebie!Na sprzedaż komfortowe mieszkanie po generalnym remoncie, niewymagające żadnego wkładu finansowego. Położone w turystycznym sercu regionu, stanowi idealną baz...

    więcej »

    Nieruchomości Sowa

    305 000 zł

    Głuszyca

    2 pok.

    61,00 m²

  • Mieszkanie jednopokojowe 39,00 m², Głuszyca, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 1 pokój, 39,00 m², Głuszyca

    Przytulne mieszkanie, spokojna i malownicza okolica, na obrzeżach miejscowości.Duży pokój ( 2 okna, możliwość wydzielenia drugiego pokoju).Kuchnia.Łazienka z wc.Przedpokój.Ogródek – prywatna przestrzeń zielona, idealna do relaksu, grilla lub porannej kawy z widokiemWidok na góry – z mieszkania i ogr...

    więcej »

    Nieruchomości Sowa

    197 000 zł

    Głuszyca

    1 pok.

    39,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

    Ceny mieszkań z rynku pierwotnego i wtórnego w powiecie wałbrzyskim >

    Średnia cena za m² (kwiecień 2026)

    3 559 zł/m²

    10.22%
      r/r
    domek-ceny-mieszkan
    Ostatnie 6 miesięcy

Rynek mieszkań na sprzedaż w Głuszycy - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 3 ofert
  • Średnia cena m² mieszkania na sprzedaż w Głuszycy: 3 559 zł/m², w tym:
    • kawalerka: 5 051 zł/m²
    • 2-pokojowe: 4 073 zł/m²
  • Najmniejszy metraż mieszkania na sprzedaż: 39 m²
  • Największy metraż mieszkania na sprzedaż: 61 m²

Wskaźniki rynku mieszkań w Głuszycy

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny wzrosły o 7,70%
  • Ceny mieszkań na sprzedaż w Głuszycy są o 88,27% tańsze niż w Warszawie

Kalkulacje kredytu na mieszkanie

  • Średnia cena mieszkania na sprzedaż w Głuszycy wynosi 223 967 zł, a więc rata kredytu hipotecznego na 30 lat przy oprocentowaniu 5,77% (WIBOR + marża banku) oraz wkładzie własnym 20% wynosi 1 048 zł.

Symulacja kredytu dotyczy okresu: maj 2026

Mieszkania na sprzedaż w Głuszycy

W Głuszycy w serwisie nieruchomości online Tabelaofert.pl oferowanych jest 3 mieszkań z rynku pierwotnego i wtórnego. Deweloprzerzy oraz Biura nieruchomości w Głuszycy oferują do sprzedaży mieszkania o powierzchni od 39 do 61 m² od 1 do 2 pokoi. Obecna oferta mieszkań wygląda następująco:

  • kawalerki (1 oferta)
  • mieszkania 2 pokoje (2 oferty)

Głuszyca - najczęściej zadawane pytania

Ile kosztuje mieszkanie 2-pokojowe w Głuszycy?

Średnia cena mieszkania 2-pokojowego w Głuszycy wynosi obecnie 237 450 zł.

Ile kosztuje najdroższe i najtańsze mieszkanie na sprzedaż w Głuszycy?

Najdroższe mieszkanie na sprzedaż w Głuszycy kosztuje obecnie 305 000 zł

Najtańsze mieszkanie na sprzedaż w Głuszycy kosztuje obecnie 169 900 zł