Logo
Filtry

Mieszkania na sprzedaż Białystok Dziesięciny

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Mieszkanie trzypokojowe 48,00 m², Białystok, Dziesięciny I, Dziesięciny, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 3 pokoje, 48,00 m² z balkonem, Dziesięciny I

    OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJI Sprzedam bezpośrednio i bez prowizji 48m2 3 niezależne pokoje 2 piętro ul. Dziesięciny Atuty mieszkania: słoneczne i ciepłe – okna wychodzą na dwie strony świata zapewniając naturalne światło przez większość dnia ustawne – funkcjonalny rozkład pomieszczeń, możl...

    więcej »

    Oferta bezpośrednia

    499 000 zł

    Białystok, Dziesięciny I, Dziesięciny

    3 pok.

    48,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

    Ceny mieszkań z rynku pierwotnego i wtórnego na Dziesięcinach I >

    Średnia cena za m² (kwiecień 2026)

    10 396 zł/m²

    0%
      r/r
    domek-ceny-mieszkan
    Ostatnie 6 miesięcy

Mieszkania na sprzedaż na Dziesięcinach

Na Dziesięcinach w serwisie nieruchomości online Tabelaofert.pl oferowanych jest 1 mieszkań z rynku pierwotnego i wtórnego. Deweloprzerzy oraz Biura nieruchomości na Dziesięcinach oferują do sprzedaży mieszkania o powierzchni od 48 do 48 m² od 3 do 3 pokoi. Obecna oferta mieszkań wygląda następująco:

  • mieszkania 3 pokoje (1 oferta)
  • mieszkania z tarasem (1 oferta)
  • mieszkania z balkonem (1 oferta)