Logo
Filtry

Mieszkania 4-pokojowe na sprzedaż Kraków Łagiewniki-Borek Fałęcki

Znaleziono 35 ofert

    Lista ofert

  • Mieszkanie czteropokojowe 70,67 m², Kraków, Łagiewniki-Borek Fałęcki, Łagiewniki, Wadowicka, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 4 pokoje, 70,67 m² z aneksem kuchennym, Wadowicka, Łagiewniki-Borek Fałęcki

    Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję . Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza. Łatwy dostęp do głównych arterii komunikacyjnych - od Trasy Łagiewnickiej po szybki zjazd na autostradę. Inwes...

    więcej »

    Bracia Sadurscy Nieruchomości

    1 173 122 zł

    Kraków, Łagiewniki-Borek Fałęcki, Łagiewniki, Wadowicka

    4 pok.

    70,67 m²

  • Mieszkanie czteropokojowe 70,88 m², Kraków, Łagiewniki-Borek Fałęcki, Łagiewniki, Wadowicka, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 4 pokoje, 70,88 m² w bloku z windą, Wadowicka, Łagiewniki-Borek Fałęcki

więcej »

    Bracia Sadurscy Nieruchomości

    1 162 432 zł

    Kraków, Łagiewniki-Borek Fałęcki, Łagiewniki, Wadowicka

    4 pok.

    70,88 m²

  • Reklama
    reklama placeholder
  • ATAL Ruczaj, nowe mieszkania, ATAL S.A., ul. Obozowa, Łagiewniki-Borek Fałęcki (Borek Fałęcki), Kraków
    PROMOCJA
    info-icon
    info-icon
    ATAL Ruczaj
    • Osiedle zlokalizowane blisko przystanku komunikacji miejskiej - 450 m
    • W okolicy osiedla park - 100 m
    • Cichobieżna winda w budynku
    • Plac zabaw na terenie osiedla
    • Garaż podziemny w budynku
    • Teren rekreacyjny na osiedlu
    • W ofercie mieszkania z ogródkami
    więcej »

    ATAL S.A.

    od 12 122 zł /m²

    Kraków, Łagiewniki-Borek Fałęcki, Borek Fałęcki, ul. Obozowa

    4 pok.

    75,37 – 83,14 m²

  • Tarasy Moderno, nowe mieszkania, DGI Sarachmann sp.k. sp.j., ul. Zbrojarzy, Łagiewniki-Borek Fałęcki, Kraków
    3D
    AI
    info-icon
    info-icon
    Tarasy Moderno
    • Przystanek komunikacji w sąsiedztwie osiedla - 200 m
    • Park w pobliżu osiedla - 650 m
    • Dostępne mieszkania z ogródkami (do 130 m²)
    • Do zamieszkania w tym roku
    więcej »

    DGI Sarachmann sp.k. sp.j.

    od 16 540 zł /m²

    Kraków, Łagiewniki-Borek Fałęcki, ul. Zbrojarzy

    4 pok.

    69,69 m²

  • Mieszkanie czteropokojowe 79,28 m², Kraków, Łagiewniki-Borek Fałęcki, Łagiewniki, Wadowicka, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 4 pokoje, 79,28 m² z aneksem kuchennym, Wadowicka, Łagiewniki-Borek Fałęcki

więcej »

    Bracia Sadurscy Nieruchomości

    1 308 120 zł

    Kraków, Łagiewniki-Borek Fałęcki, Łagiewniki, Wadowicka

    4 pok.

    79,28 m²

Bracia Sadurscy Nieruchomości

    1 190 784 zł

    Kraków, Łagiewniki-Borek Fałęcki, Łagiewniki, Wadowicka

    4 pok.

    70,88 m²

    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 4 pokoje, 79,28 m² z balkonem, Wadowicka, Łagiewniki-Borek Fałęcki

więcej »

    Bracia Sadurscy Nieruchomości

    1 339 832 zł

    Kraków, Łagiewniki-Borek Fałęcki, Łagiewniki, Wadowicka

    4 pok.

    79,28 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »
    Reklama
  • Mieszkanie czteropokojowe 83,10 m², Kraków, Łagiewniki-Borek Fałęcki, Łagiewniki, Wadowicka, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 4 pokoje, 83,10 m² w bloku z windą, Wadowicka, Łagiewniki-Borek Fałęcki

więcej »

    Bracia Sadurscy Nieruchomości

    1 312 980 zł

    Kraków, Łagiewniki-Borek Fałęcki, Łagiewniki, Wadowicka

    4 pok.

    83,10 m²

  • Mieszkanie czteropokojowe 75,19 m², Kraków, Łagiewniki-Borek Fałęcki, Łagiewniki, Wadowicka, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 4 pokoje, 75,19 m² w bloku z windą, Wadowicka, Łagiewniki-Borek Fałęcki

więcej »

    Bracia Sadurscy Nieruchomości

    1 300 787 zł

    Kraków, Łagiewniki-Borek Fałęcki, Łagiewniki, Wadowicka

    4 pok.

    75,19 m²

    info-icon
    info-icon

więcej »

    Bracia Sadurscy Nieruchomości

    1 292 264 zł

    Kraków, Łagiewniki-Borek Fałęcki, Łagiewniki, Wadowicka

    4 pok.

    79,28 m²

  • Mieszkanie czteropokojowe 68,88 m², Kraków, Łagiewniki-Borek Fałęcki, Łagiewniki, Wadowicka, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 4 pokoje, 68,88 m² z aneksem kuchennym, Wadowicka, Łagiewniki-Borek Fałęcki

więcej »

    Bracia Sadurscy Nieruchomości

    1 046 976 zł

    Kraków, Łagiewniki-Borek Fałęcki, Łagiewniki, Wadowicka

    4 pok.

    68,88 m²

  • Mieszkanie czteropokojowe 93,14 m², Kraków, Łagiewniki-Borek Fałęcki, Łagiewniki, Wadowicka, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 4 pokoje, 93,14 m² z aneksem kuchennym, Wadowicka, Łagiewniki-Borek Fałęcki

więcej »

    Bracia Sadurscy Nieruchomości

    1 350 530 zł

    Kraków, Łagiewniki-Borek Fałęcki, Łagiewniki, Wadowicka

    4 pok.

    93,14 m²

    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 4 pokoje, 70,67 m² w bloku z windą, Wadowicka, Łagiewniki-Borek Fałęcki

więcej »

    Bracia Sadurscy Nieruchomości

    1 201 390 zł

    Kraków, Łagiewniki-Borek Fałęcki, Łagiewniki, Wadowicka

    4 pok.

    70,67 m²

    info-icon
    info-icon

więcej »

    Bracia Sadurscy Nieruchomości

    1 180 189 zł

    Kraków, Łagiewniki-Borek Fałęcki, Łagiewniki, Wadowicka

    4 pok.

    70,67 m²

    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 4 pokoje, 70,88 m² z aneksem kuchennym, Wadowicka, Łagiewniki-Borek Fałęcki

więcej »

    Bracia Sadurscy Nieruchomości

    1 204 960 zł

    Kraków, Łagiewniki-Borek Fałęcki, Łagiewniki, Wadowicka

    4 pok.

    70,88 m²

    info-icon
    info-icon

więcej »

    Bracia Sadurscy Nieruchomości

    1 176 608 zł

    Kraków, Łagiewniki-Borek Fałęcki, Łagiewniki, Wadowicka

    4 pok.

    70,88 m²

    info-icon
    info-icon

więcej »

    Bracia Sadurscy Nieruchomości

    1 296 360 zł

    Kraków, Łagiewniki-Borek Fałęcki, Łagiewniki, Wadowicka

    4 pok.

    83,10 m²

    info-icon
    info-icon

więcej »

    Bracia Sadurscy Nieruchomości

    1 270 711 zł

    Kraków, Łagiewniki-Borek Fałęcki, Łagiewniki, Wadowicka

    4 pok.

    75,19 m²

  • Mieszkanie czteropokojowe 80,83 m², Kraków, Łagiewniki-Borek Fałęcki, Łagiewniki, Wadowicka, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 4 pokoje, 80,83 m² z aneksem kuchennym, Wadowicka, Łagiewniki-Borek Fałęcki

więcej »

    Bracia Sadurscy Nieruchomości

    1 188 201 zł

    Kraków, Łagiewniki-Borek Fałęcki, Łagiewniki, Wadowicka

    4 pok.

    80,83 m²

    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 4 pokoje, 83,10 m² z aneksem kuchennym, Wadowicka, Łagiewniki-Borek Fałęcki

więcej »

    Bracia Sadurscy Nieruchomości

    1 279 740 zł

    Kraków, Łagiewniki-Borek Fałęcki, Łagiewniki, Wadowicka

    4 pok.

    83,10 m²

    info-icon
    info-icon

więcej »

    Bracia Sadurscy Nieruchomości

    1 187 256 zł

    Kraków, Łagiewniki-Borek Fałęcki, Łagiewniki, Wadowicka

    4 pok.

    70,67 m²

  • Ostatnie 6 miesięcy

Mieszkania czteropokojowe na sprzedaż w Łagiewnikach-Borku Fałęckim - dane analityczne - maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek pierwotny - 16 ofert, rynek wtórny - 19 ofert
  • Średnia cena m² czteropokojowego mieszkania na sprzedaż w Łagiewnikach-Borku Fałęckim: 15 231 zł/m², w tym:
    • z balkonem: 14 918 zł/m²
    • z tarasem: 15 248 zł/m²
  • Najmniejszy metraż czteropokojowego mieszkania na sprzedaż: 69 m²
  • Największy metraż czteropokojowego mieszkania na sprzedaż: 93 m²
  • Procentowy podział czteropokojowych mieszkań na sprzedaż wg powierzchni zewnętrznej: z balkonem - 77,1%, z tarasem - 17,1%

Trendy rynkowe - mieszkania czteropokojowe w Łagiewnikach-Borku Fałęckim

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny pozostały bez zmian
  • Czteropokojowe mieszkania z rynku wtórnego są średnio o 15,49% droższe niż czteropokojowe mieszkania z rynku pierwotnego
  • Ceny czteropokojowych mieszkań na sprzedaż w Łagiewnikach-Borku Fałęckim są o 27,99% tańsze niż w Warszawie

Gdzie kupić mieszkanie czteropokojowe? Dzielnice z największą liczbą ofert

  • Łagiewniki - 16 263 zł/m² (19 ofert)
  • Borek Fałęcki - 12 369 zł/m² (10 ofert)

Stan na dzień: 14.05.2026

Finansowanie mieszkania czteropokojowego

  • Średnia cena czteropokojowego mieszkania na sprzedaż w Łagiewnikach-Borku Fałęckim wynosi 1 147 475 zł, a więc rata kredytu hipotecznego na 30 lat przy oprocentowaniu 5,77% (WIBOR + marża banku) oraz wkładzie własnym 20% wynosi 5 369 zł.

Symulacja kredytu dotyczy okresu: maj 2026