Logo
Filtry

Mieszkania 4-pokojowe na sprzedaż Kąty Wrocławskie

Znaleziono 17 ofert

    Lista ofert

  • Mieszkanie czteropokojowe 72,43 m², Kąty Wrocławskie, Bazyliowa, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 4 pokoje, 72,43 m² w bloku z windą, Bazyliowa

    Przedstawiamy Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży nowoczesnego, 4-pokojowego mieszkania z dwoma balkonami, położonego na drugim piętrze w trzypiętrowym bloku z windą na nowym, kameralnym osiedlu Słoneczny Zakątek w Kątach Wrocławskich.Powierzchnia i układ Łączna powierzchnia mieszkania wynosi 72,43...

    więcej »

    JOT-BE Nieruchomości Sp. z o.o.

    717 057 zł

    Kąty Wrocławskie, Bazyliowa

    4 pok.

    72,43 m²

    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 4 pokoje, 72,43 m² z ogródkiem, Bazyliowa

    Przedstawiamy Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży nowoczesnego, 4-pokojowego mieszkania z ogródkiem, położonego na parterze w trzypiętrowym bloku z windą na nowym, kameralnym osiedlu Słoneczny Zakątek w Kątach Wrocławskich.Powierzchnia i układ Łączna powierzchnia mieszkania wynosi 72,43 m², na którą...

    więcej »

    JOT-BE Nieruchomości Sp. z o.o.

    717 057 zł

    Kąty Wrocławskie, Bazyliowa

    4 pok.

    72,43 m²

  • Słoneczny Zakątek – mieszkania, nowe mieszkania, SANBET Development, ul. Bazyliowa/Imbirowa, Kąty Wrocławskie
    info-icon
    info-icon
    Słoneczny Zakątek – mieszkania
    • W sąsiedztwie osiedla położony park - 650 m
    • Cichobieżna winda w budynku
    • Garaż podziemny w budynku
    • Teren rekreacyjny na osiedlu
    • W ofercie mieszkania z ogródkami
    więcej »

    SANBET Development

    9 900 zł /m²

    Kąty Wrocławskie, ul. Bazyliowa/Imbirowa

    4 pok.

    72,43 – 74,78 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

    4 pokoje - ceny mieszkań z rynku pierwotnego i wtórnego w powiecie wrocławskim >

    Średnia cena za m² (kwiecień 2026)

    9 896 zł/m²

    18.3%
      r/r
    domek-ceny-mieszkan
    Ostatnie 6 miesięcy

Mieszkania czteropokojowe na sprzedaż w Kątach Wrocławskich - dane analityczne - maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek pierwotny - 15 ofert, rynek wtórny - 2 ofert
  • Średnia cena m² czteropokojowego mieszkania na sprzedaż w Kątach Wrocławskich: 9 896 zł/m², w tym:
    • z ogródkiem: 9 900 zł/m²
    • z balkonem: 9 900 zł/m²
    • z tarasem: 9 900 zł/m²
  • Najmniejszy metraż czteropokojowego mieszkania na sprzedaż: 72 m²
  • Największy metraż czteropokojowego mieszkania na sprzedaż: 75 m²
  • Procentowy podział czteropokojowych mieszkań na sprzedaż wg powierzchni zewnętrznej: z balkonem - 70,6%, z ogródkiem - 29,4%

Trendy rynkowe - mieszkania czteropokojowe w Kątach Wrocławskich

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny spadły o 7,50%
  • Czteropokojowe mieszkania z rynku wtórnego są średnio o 0,65% tańsze niż czteropokojowe mieszkania z rynku pierwotnego
  • Ceny czteropokojowych mieszkań na sprzedaż w Kątach Wrocławskich są o 54,61% tańsze niż w Warszawie

Finansowanie mieszkania czteropokojowego

  • Średnia cena czteropokojowego mieszkania na sprzedaż w Kątach Wrocławskich wynosi 721 163 zł, a więc rata kredytu hipotecznego na 30 lat przy oprocentowaniu 5,77% (WIBOR + marża banku) oraz wkładzie własnym 20% wynosi 3 374 zł.

Symulacja kredytu dotyczy okresu: maj 2026