Logo
Filtry

Mieszkania 4-pokojowe na sprzedaż Katowice Brynów-Osiedle Zgrzebnioka

Znaleziono 2 oferty

    Lista ofert

  • Mieszkanie czteropokojowe 67,85 m², Katowice, Brynów-Osiedle Zgrzebnioka, Brynów, Ceglana, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 4 pokoje, 67,85 m² w bloku z windą, Ceglana, Brynów-Osiedle Zgrzebnioka

    KONIECZNIE ZOBACZ SPACER 3D ZAŁĄCZONY DO OGŁOSZENIA ! Szukasz wyjątkowego, niestandardowego, przestronnego, 4 pokojowego, wykończonego apartamentu, w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic w Katowicach? Na sprzedaż apartament o powierzchni użytkowej 67,85 m2 w jednej z najbardziej pożądanych lokal...

    więcej »

    Metrohouse

    849 000 zł

    Katowice, Brynów-Osiedle Zgrzebnioka, Brynów, Ceglana

    4 pok.

    67,85 m²

  • Mieszkanie czteropokojowe 85,00 m², Katowice, Brynów-Osiedle Zgrzebnioka, Brynów, Ligocka, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 4 pokoje, 85,00 m² z osobną kuchnią, Ligocka, Brynów-Osiedle Zgrzebnioka

    KATOWICE BRYNÓW / LIGOTA - UL. LIGOCKA - 85m2 - 4 POKOJE + BALKON + PIWNICA WE SPEAK ENGLISH Do negocjacji. Mamy przyjemność zaprezentować Państwu bardzo ładne, wyjątkowo funkcjonalne 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 85 m2 położone w Katowicach przy ul. Ligockiej. Mieszkanie znajduje się na 5 pię...

    więcej »

    Forma Estates

    597 000 zł

    Katowice, Brynów-Osiedle Zgrzebnioka, Brynów, Ligocka

    4 pok.

    85,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »
    Reklama
    reklama placeholder
    Reklama
    Reklama
    Ostatnie 6 miesięcy

Mieszkania czteropokojowe na sprzedaż w Brynowie-Osiedu Zagrzebnioka - dane analityczne - maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 2 ofert
  • Średnia cena m² czteropokojowego mieszkania na sprzedaż w Brynowie-Osiedu Zagrzebnioka: 10 119 zł/m², w tym:
    • z balkonem: 12 513 zł/m²
    • z tarasem: 12 513 zł/m²
  • Najmniejszy metraż czteropokojowego mieszkania na sprzedaż: 68 m²
  • Największy metraż czteropokojowego mieszkania na sprzedaż: 85 m²
  • Procentowy podział czteropokojowych mieszkań na sprzedaż wg powierzchni zewnętrznej: z balkonem - 50,0%

Trendy rynkowe - mieszkania czteropokojowe w Brynowie-Osiedu Zagrzebnioka

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny spadły o 3,47%
  • Ceny czteropokojowych mieszkań na sprzedaż w Brynowie-Osiedu Zagrzebnioka są o 77,15% tańsze niż w Warszawie

Gdzie kupić mieszkanie czteropokojowe? Dzielnice z największą liczbą ofert

  • Brynów - 9 768 zł/m² (2 oferty)

Stan na dzień: 14.05.2026

Finansowanie mieszkania czteropokojowego

  • Średnia cena czteropokojowego mieszkania na sprzedaż w Brynowie-Osiedu Zagrzebnioka wynosi 723 000 zł, a więc rata kredytu hipotecznego na 30 lat przy oprocentowaniu 5,77% (WIBOR + marża banku) oraz wkładzie własnym 20% wynosi 3 383 zł.

Symulacja kredytu dotyczy okresu: maj 2026