Logo
Filtry

Mieszkania 4-pokojowe na sprzedaż Bolesławiec

Znaleziono 2 oferty

    Lista ofert

  • Mieszkanie czteropokojowe 100,74 m², Bolesławiec, Ślusarska, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 4 pokoje, 100,74 m² dwupoziomowe, Ślusarska

    Apartament jak dom - przestrzeń, prywatność i niskie koszty utrzymania! Z przyjemnością prezentuję elegancki, dwupoziomowy apartament o powierzchni 100,74 m² plus użytkowe poddasze, które zapewnia komfort życia porównywalny z domem jednorodzinnym. To idealna propozycja dla rodzin oraz osób ceniących...

    więcej »

    Metrohouse

    799 000 zł

    Bolesławiec, Ślusarska

    4 pok.

    100,74 m²

  • Mieszkanie czteropokojowe 73,83 m², Bolesławiec, Zabobrze, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 4 pokoje, 73,83 m² z balkonem, Zabobrze

    Biuro METROHOUSE prezentuje nowoczesne mieszkania w stanie deweloperskim zlokalizowane w spokojnej części Bolesławca. To idealna propozycja dla osób szukających komfortowego mieszkania z dodatkową przestrzenią i niskimi kosztami utrzymania. Dostępne są dwa typy mieszkań: Mieszkanie na parterze 68 m²...

    więcej »

    Metrohouse

    510 000 zł

    Bolesławiec, Zabobrze

    4 pok.

    73,83 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

    4 pokoje - ceny mieszkań z rynku pierwotnego i wtórnego w powiecie bolesławieckim >

    Średnia cena za m² (kwiecień 2026)

    5 644 zł/m²

    0%
      r/r
    domek-ceny-mieszkan
    Ostatnie 6 miesięcy

Mieszkania czteropokojowe na sprzedaż w Bolesławcu - dane analityczne - maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 2 ofert
  • Średnia cena m² czteropokojowego mieszkania na sprzedaż w Bolesławcu: 5 644 zł/m², w tym:
    • z ogródkiem: 6 908 zł/m²
    • z balkonem: 7 420 zł/m²
    • z tarasem: 7 420 zł/m²
  • Najmniejszy metraż czteropokojowego mieszkania na sprzedaż: 74 m²
  • Największy metraż czteropokojowego mieszkania na sprzedaż: 101 m²
  • Procentowy podział czteropokojowych mieszkań na sprzedaż wg powierzchni zewnętrznej: z balkonem - 100,0%, z ogródkiem - 50,0%

Trendy rynkowe - mieszkania czteropokojowe w Bolesławcu

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny wzrosły o 31,96%
  • Ceny czteropokojowych mieszkań na sprzedaż w Bolesławcu są o 79,30% tańsze niż w Warszawie

Finansowanie mieszkania czteropokojowego

  • Średnia cena czteropokojowego mieszkania na sprzedaż w Bolesławcu wynosi 654 500 zł, a więc rata kredytu hipotecznego na 30 lat przy oprocentowaniu 5,77% (WIBOR + marża banku) oraz wkładzie własnym 20% wynosi 3 062 zł.

Symulacja kredytu dotyczy okresu: maj 2026