Logo
Filtry

Mieszkania 3-pokojowe na sprzedaż Warszawa Ochota

Znaleziono 67 ofert

    Lista ofert

  • Mieszkanie trzypokojowe 65,60 m², Warszawa, Ochota, Sąchocka, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 3 pokoje, 65,60 m² z osobną kuchnią, Sąchocka, Ochota

    Mieszkanie o powierzchni 65,6m2 znajdujące sie na 1 piętrze w 4 piętrowym bloku z 1972 roku. Budynek ocieplony, klatki schodowe czyste. Mieszkanie składa się z: salon (18 m2) z wyjściem na balkon (z balkonu widok na tereny zielone) sypialnia (8,5 m2) sypialnia (14,5 m2) duża, widna kuchnia (14 m2) t...

    więcej »

    4 ŚCIANY sp. z o.o.

    1 000 000 zł

    Warszawa, Ochota, Sąchocka

    3 pok.

    65,60 m²

  • Mieszkanie trzypokojowe 66,60 m², Warszawa, Ochota, Adolfa Pawińskiego, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 3 pokoje, 66,60 m² z osobną kuchnią, Adolfa Pawińskiego, Ochota

    3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,6 m2 usytuowane na parterze w 4 piętrowym budynku z 1970 roku zlokalizowane na Ochocie przy ul. Adolfa Pawińskiego. Mieszkanie na wysokim parterze w szczycie budynku - okna na trzy strony zapewniają przewiew. Za oknami zieleń. Budynek niedawno docieplany. Klatk...

    więcej »

    Lech Nieruchomości

    969 000 zł

    Warszawa, Ochota, Adolfa Pawińskiego

    3 pok.

    66,60 m²

  • Reklama
    reklama placeholder
  • Aleje 138, nowe apartamenty, Marvipol Development, ul. Aleje Jerozolimskie 138, Ochota (Stara Ochota), Warszawa
    NOWOŚĆ
    info-icon
    info-icon
    Aleje 138
    • Doskonała lokalizacja
    • System Appartme- nowoczesne rozwiązanie Smart Home
    • Rekuperacja w standardzie
    • Nowoczesna architektura łącząca funkcjonalność z elegancją
    • Przystanek komunikacji w sąsiedztwie osiedla - 50 m
    • W sąsiedztwie osiedla położony park - 500 m
    • Cichobieżna winda w budynku
    • Osiedle strzeżone przez ochronę
    • Garaż podziemny w budynku
    • Jest to nowość w ofercie dewelopera
    więcej »

    Marvipol Development

    od 21 660 zł /m²

    Warszawa, Ochota, Stara Ochota, ul. Aleje Jerozolimskie 138

    3 pok.

    61,18 – 101,29 m²

  • Mieszkanie trzypokojowe 78,50 m², Warszawa, Ochota, Grójecka, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 3 pokoje, 78,50 m² z aneksem kuchennym, Grójecka, Ochota

    3-pokojowe mieszkanie na Ochocie przy ul. Grójeckiej BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze NIERUCHOMOŚĆ Lokal zgodnie z księgą wieczystą ma charakter mieszkalny, jednak aktualnie został zaadaptowany na cele biurowe, dzięki czemu idealnie sprawdzi się zarówno jako miejsce do prowadzenia działa...

    więcej »

    Piórek House

    1 492 000 zł

    Warszawa, Ochota, Grójecka

    3 pok.

    78,50 m²

  • Mieszkanie trzypokojowe 76,20 m², Warszawa, Ochota, Grójecka, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 3 pokoje, 76,20 m² w bloku z windą, Grójecka, Ochota

    3-pokojowe mieszkanie na Ochocie przy ul. Grójeckiej BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze NIERUCHOMOŚĆ Mieszkanie o powierzchni 76,2m2. Układ: jasny pokój dzienny z aneksem kuchennym, dwie przestronne sypialnie, stylową łazienkę, korytarz, przedpokój. Wysoki standard wykończenia po generalny...

    więcej »

    Piórek House

    1 524 000 zł

    Warszawa, Ochota, Grójecka

    3 pok.

    76,20 m²

  • Reklama
  • Mieszkanie trzypokojowe 72,80 m², Warszawa, Ochota, Lirowa, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 3 pokoje, 72,80 m² z aneksem kuchennym, Lirowa, Ochota

    Na sprzedaż bardzo ładny Apartament, zlokalizowany w dzielnicy Ochota Szczęśliwice.Zlokalizowany na parterze w sześcio piętrowym budynku apartamentowym. W pełni wykończony, zadbany i gotowy do zamieszkania. Bardzo dobry standard.Powierzchnia użytkowa to 73 m2, ale ogromnym atutem mieszkania jest pię...

    więcej »

    Bracia Strzelczyk Nieruchomości

    1 800 000 zł

    Warszawa, Ochota, Lirowa

    3 pok.

    72,80 m²

  • Mieszkanie trzypokojowe 49,40 m², Warszawa, Ochota, Wiślicka, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 3 pokoje, 49,40 m² z balkonem, Wiślicka, Ochota

    3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ochocie przy ul. Wiślickiej BUDYNEK/OSIEDLE Mieszkanie znajduje się na 10 piętrze w 10 piętrowym budynku Rok budowy: 1960 NIERUCHOMOŚĆ Mieszkanie o powierzchni 49,4m2 składa się z: -salonu 18,7 m2, -dwóch pokoi 8,3 m2 i 10,4 m2, -widnej kuchni 4,1 m2, -przedpok...

    więcej »

    Piórek House

    848 000 zł

    Warszawa, Ochota, Wiślicka

    3 pok.

    49,40 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »
    Reklama
  • Mieszkanie trzypokojowe 65,20 m², Warszawa, Ochota, Stefana Baleya, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 3 pokoje, 65,20 m² z osobną kuchnią, Stefana Baleya, Ochota

    3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ochocie przy ul. Stefana Baleya BUDYNEK/OSIEDLE Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku bez windy Klatka czysta, zadbana, regularnie sprzątana, na każdym piętrze znajdują się tylko dwa mieszkania. NIERUCHOMOŚĆ Mieszkanie o powierzchni 65,2m2...

    więcej »

    Piórek House

    875 000 zł

    Warszawa, Ochota, Stefana Baleya

    3 pok.

    65,20 m²

  • Mieszkanie trzypokojowe 47,70 m², Warszawa, Ochota, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 3 pokoje, 47,70 m² z balkonem, Ochota

    Mieszkanie 3-pokojowe usytuowane na 3 piętrze w 8-piętrowym bloku z windą z 1967 roku zlokalizowane na warszawskiej Ochocie przy ul. Grójeckiej. Mieszkanie w drugiej linii zabudowy ulicy Grójeckiej z widokiem na zieleń. Cicha i spokojna okolica. Mieszkanie składa się z: salonu 2 sypialni oddzielnej...

    więcej »

    Lech Nieruchomości

    790 000 zł

    Warszawa, Ochota

    3 pok.

    47,70 m²

  • Mieszkanie trzypokojowe 46,95 m², Warszawa, Ochota, Karola Dickensa, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 3 pokoje, 46,95 m² z osobną kuchnią, Karola Dickensa, Ochota

    3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ochocie przy ul. Karola Dickensa BUDYNEK/OSIEDLE Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze w 3 piętrowym budynku Rok budowy: 1969 NIERUCHOMOŚĆ Mieszkanie o powierzchni 46,95m2 składa się z: salon - 17,5 m² dwie sypialnie - 7 m² i 11 m² oddzielna kuchnia z okn...

    więcej »

    Piórek House

    771 000 zł

    Warszawa, Ochota, Karola Dickensa

    3 pok.

    46,95 m²

    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 3 pokoje, 65,20 m², Stefana Baleya, Ochota

    3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 66 m² w dzielnicy Ochota, rejon Rakowiec, ul. Stefana Baleya. Lokal na 3 piętrze w niskim budynku z lat 70-tych. Budynek wyposażony w domofon. Klatka czysta, zadbana, regularnie sprzątana, na każdym piętrze znajdują się tylko dwa mieszkania. Wysokość pomieszczeń:...

    więcej »

    Lech Nieruchomości

    875 000 zł

    Warszawa, Ochota, Stefana Baleya

    3 pok.

    65,20 m²

    info-icon
    info-icon

    Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 46,95 m², położone na wysokim parterze w zadbanym, kameralnym budynku na warszawskiej Ochocie – Szczęśliwice, przy ul. Karola Dickensa. Blisko: Park Szczęśliwicki oraz Pola Mokotowskie Najważniejsze atuty: -3 niezależne pokoje – idealne dl...

    więcej »

    4 ŚCIANY sp. z o.o.

    771 000 zł

    Warszawa, Ochota, Karola Dickensa

    3 pok.

    46,95 m²

  • Mieszkanie trzypokojowe 47,50 m², Warszawa, Ochota, Wiślicka, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 3 pokoje, 47,50 m² z aneksem kuchennym, Wiślicka, Ochota

    3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ochocie przy ul. Wiślickiej BUDYNEK/OSIEDLE Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku. Rok budowy: 1960 NIERUCHOMOŚĆ Mieszkanie o powierzchni 47,5m2 składa się z: -salonu z aneksem kuchennym -sypialni -pokoju -łazienki -przedpokoju Powierzchnia...

    więcej »

    Piórek House

    850 000 zł

    Warszawa, Ochota, Wiślicka

    3 pok.

    47,50 m²

  • Mieszkanie trzypokojowe 73,00 m², Warszawa, Ochota, Szczęśliwice, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 3 pokoje, 73,00 m² z balkonem, Szczęśliwice, Ochota

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Prezentowane mieszkanie to przestrzeń wykończona "dla siebie" – z szacunkiem do naturalnych surowców i dbałością o detale, które budują poczucie dyskretnego luksusu. Idealna baza dla osób, które szukają trwałości i rzemieślniczej jakości w swoim wnętrzu....

    więcej »

    Oferta bezpośrednia

    1 575 000 zł

    Warszawa, Ochota, Szczęśliwice

    3 pok.

    73,00 m²

  • Mieszkanie trzypokojowe 66,29 m², Warszawa, Ochota, Szczęśliwicka 33A, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 3 pokoje, 66,29 m² z osobną kuchnią, Szczęśliwicka 33A, Ochota

    Zapraszam na DZIEŃ OTWARTY w czwartek 16/04/26 r. po wcześniejszym kontakcie telefonicznym.W skrócie:- ul. Szczęśliwicka / Ochota - 3 pokoje z możliwością 4 - 66,29 m² – ustawny rozkład/ + piwnica ok. 4 m2 - 4 piętro - budynek z 1951 r. po modernizacji - pełna własność – możesz kupić na kredyt - ide...

    więcej »

    WeDoEstates

    861 000 zł

    Warszawa, Ochota, Szczęśliwicka 33A

    3 pok.

    66,29 m²

  • Mieszkanie trzypokojowe 56,10 m², Warszawa, Ochota, Racławicka, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 3 pokoje, 56,10 m² z balkonem, Racławicka, Ochota

    Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie przy ul. Racławickiej 152 w doskonałej lokalizacji w dzielnicy Ochota, z cudnym widokiem.Jeśli szukasz szukasz rentownej inwestycji w pożądanej lokalizacji, to ta oferta będzie idealna dla Ciebie!MIESZKANIEMieszkanie ulokowane jest na 8 piętrze 10-pi...

    więcej »

    Place4You

    995 000 zł

    Warszawa, Ochota, Racławicka

    3 pok.

    56,10 m²

  • Mieszkanie trzypokojowe 65,20 m², Warszawa, Ochota, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 3 pokoje, 65,20 m², Ochota

    Szukasz mieszkania, które jest czymś więcej niż tylko "ciemnym kwadratem w bloku"? Przy ul. Baleya czeka na Ciebie przestronne, 65-metrowe mieszkanie, które dzięki ekspozycji na trzy strony świata jest wypełnione światłem od rana do wieczora. Położone na 3. piętrze w czteropiętrowym, kameralnym blok...

    więcej »

    Wilsons Nieruchomości

    875 000 zł

    Warszawa, Ochota

    3 pok.

    65,20 m²

  • Mieszkanie trzypokojowe 66,00 m², Warszawa, Ochota, Władysława Korotyńskiego, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 3 pokoje, 66,00 m² w bloku z windą, Władysława Korotyńskiego, Ochota

    3-pokojowe mieszkanie na parterze w 12 piętrowym budynku z 1977 roku. Mieszkanie o powierzchni 66,50m2 składa się z: salonu dwóch sypialni oddzielnej, widnej kuchni łazienki WC przedpokoju. Czynsz administracyjny wynosi 1300zł. Mieszkanie spółdzielczo-własnościowe z Księgą Wieczystą. Do mieszkania p...

    więcej »

    4 ŚCIANY sp. z o.o.

    1 122 000 zł

    Warszawa, Ochota, Władysława Korotyńskiego

    3 pok.

    66,00 m²

  • Mieszkanie trzypokojowe 71,80 m², Warszawa, Ochota, Drawska, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 3 pokoje, 71,80 m² z balkonem, Drawska, Ochota

    3-pokojowe mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku z 2009 roku zlokalizowane na Ochocie przy ul. Drawskiej. Osiedle jest bardzo zielone i pięknie zagospodarowane. Składa się z czterech budynków kilkupiętrowych. Mieszkanie składa się z: -salonu z kuchnią -dwóch sypialni -łazienki -pr...

    więcej »

    Lech Nieruchomości

    1 360 000 zł

    Warszawa, Ochota, Drawska

    3 pok.

    71,80 m²

  • 3 pokoje - ceny mieszkań z rynku pierwotnego i wtórnego na Ochocie >

    Średnia cena za m² (kwiecień 2026)

    17 260 zł/m²

    4.42%
      r/r
    domek-ceny-mieszkan
    Ostatnie 6 miesięcy

Mieszkania trzypokojowe na sprzedaż na Ochocie - dane analityczne - maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek pierwotny - 49 ofert, rynek wtórny - 18 ofert
  • Średnia cena m² trzypokojowego mieszkania na sprzedaż na Ochocie: 17 260 zł/m², w tym:
    • z balkonem: 17 765 zł/m²
    • z tarasem: 24 534 zł/m²
  • Najmniejszy metraż trzypokojowego mieszkania na sprzedaż: 47 m²
  • Największy metraż trzypokojowego mieszkania na sprzedaż: 101 m²
  • Procentowy podział trzypokojowych mieszkań na sprzedaż wg powierzchni zewnętrznej: z balkonem - 11,9%

Trendy rynkowe - mieszkania trzypokojowe na Ochocie

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny wzrosły o 58,66%
  • Trzypokojowe mieszkania z rynku wtórnego są średnio o 85,50% tańsze niż trzypokojowe mieszkania z rynku pierwotnego
  • Ceny trzypokojowych mieszkań na sprzedaż na Ochocie są o 49,41% droższe niż w Warszawie

Gdzie kupić mieszkanie trzypokojowe? Dzielnice z największą liczbą ofert

  • Stara Ochota - 26 229 zł/m² (49 ofert)

Stan na dzień: 13.05.2026

Finansowanie mieszkania trzypokojowego

  • Średnia cena trzypokojowego mieszkania na sprzedaż na Ochocie wynosi 1 747 451 zł, a więc rata kredytu hipotecznego na 30 lat przy oprocentowaniu 5,77% (WIBOR + marża banku) oraz wkładzie własnym 20% wynosi 8 176 zł.

Symulacja kredytu dotyczy okresu: maj 2026