Logo
Filtry

Mieszkania 3-pokojowe na sprzedaż Opole Kolonia Gosławicka

Znaleziono 2 oferty

    Lista ofert

  • Mieszkanie trzypokojowe 56,51 m², Opole, Kolonia Gosławicka, Chocimska, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 3 pokoje, 56,51 m² z tarasem, Chocimska, Kolonia Gosławicka

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego, 3-pokojowego apartamentu położonego przy ul. Chocimskiej w Opolu (Kolonia Gosławicka). Mieszkanie w stanie idealnym, wykończone z najwyższą starannością, gotowe do natychmiastowego zamieszkania - bez jakichkolwiek nakładów finansowych.Naj...

    więcej »

    Tekton Capital sp. z o.o.

    775 000 zł

    Opole, Kolonia Gosławicka, Chocimska

    3 pok.

    56,51 m²

  • Mieszkanie trzypokojowe 56,09 m², Opole, Kolonia Gosławicka, Ozimska, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 3 pokoje, 56,09 m² z balkonem, Ozimska, Kolonia Gosławicka

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego, 3-pokojowego apartamentu położonego w inwestycji Nova Ozimska, przy ul. Ozimskiej w Opolu (Kolonia Gosławicka). Mieszkanie w stanie idealnym, wykończone z najwyższą starannością, gotowe do natychmiastowego zamieszkania - bez jakichkolwiek...

    więcej »

    Tekton Capital sp. z o.o.

    790 000 zł

    Opole, Kolonia Gosławicka, Ozimska

    3 pok.

    56,09 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »
    Reklama

    3 pokoje - ceny mieszkań z rynku pierwotnego i wtórnego na Kolonii Gosławickiej >

    Średnia cena za m² (kwiecień 2026)

    14 076 zł/m²

    24.62%
      r/r
    domek-ceny-mieszkan
    Ostatnie 6 miesięcy

Mieszkania trzypokojowe na sprzedaż na Kolonii Gosławickiej - dane analityczne - maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 2 ofert
  • Średnia cena m² trzypokojowego mieszkania na sprzedaż na Kolonii Gosławickiej: 14 076 zł/m², w tym:
    • z balkonem: 14 085 zł/m²
    • z tarasem: 13 899 zł/m²
  • Najmniejszy metraż trzypokojowego mieszkania na sprzedaż: 56 m²
  • Największy metraż trzypokojowego mieszkania na sprzedaż: 57 m²
  • Procentowy podział trzypokojowych mieszkań na sprzedaż wg powierzchni zewnętrznej: z balkonem - 50,0%, z tarasem - 50,0%

Trendy rynkowe - mieszkania trzypokojowe na Kolonii Gosławickiej

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny spadły o 1,26%
  • Ceny trzypokojowych mieszkań na sprzedaż na Kolonii Gosławickiej są o 61,91% tańsze niż w Warszawie

Finansowanie mieszkania trzypokojowego

  • Średnia cena trzypokojowego mieszkania na sprzedaż na Kolonii Gosławickiej wynosi 782 500 zł, a więc rata kredytu hipotecznego na 30 lat przy oprocentowaniu 5,77% (WIBOR + marża banku) oraz wkładzie własnym 20% wynosi 3 661 zł.

Symulacja kredytu dotyczy okresu: maj 2026