Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 56,51 m², 3 pokoje, 2 piętro, oferta nr TC218954

795 000 zł

14 068 zł /m²

Rata 3 720 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Tekton Capital sp. z o.o.

Opole, Kolonia Gosławicka, Chocimska

3 pokoje, mieszkanie 56,51 m², piętro 2, oferta nr , TC218954, Opole, Kolonia Gosławicka, Chocimska
TC218954 - zdjęcie nr 0
TC218954 - zdjęcie nr 1
TC218954 - zdjęcie nr 2
TC218954 - zdjęcie nr 3
TC218954 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 56.51 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

56,51 m²

Piętro:

2 piętro

Rok Budowy:

2013

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę