Logo
Filtry

Mieszkania 3-pokojowe na sprzedaż Lublin Sławin

Znaleziono 53 oferty

    Lista ofert

  • Mieszkanie trzypokojowe 59,23 m², Lublin, Sławin, Chabrowa, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 3 pokoje, 59,23 m² w bloku z windą, Chabrowa, Sławin

    0% prowizji, inwestycja oddana do użytkowania Budynek A , lokal:: M-1, balkon: 20,50 m [ pełne zestawienie oferowanych mieszkań z tej inwestycji oraz informacja o standardzie na stronie brokera: www.homeplus.pl/,1468/78/OI ] Dodatkowo: M-ca parkingowe w garażu podziemnym: 45.000 zł ( standardowe ),...

    więcej »

    HOMEPLUS Nieruchomości

    764 067 zł

    Lublin, Sławin, Chabrowa

    3 pok.

    59,23 m²

  • Mieszkanie trzypokojowe 59,70 m², Lublin, Sławin, Chabrowa, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 3 pokoje, 59,70 m² z balkonem, Chabrowa, Sławin

    0% prowizji, inwestycja oddana do użytkowania Budynek A , lokal:: M-13, balkon: 4,40 m [ pełne zestawienie oferowanych mieszkań z tej inwestycji oraz informacja o standardzie na stronie brokera: www.homeplus.pl/,1468/78/OI ] Dodatkowo: M-ca parkingowe w garażu podziemnym: 45.000 zł ( standardowe ),...

    więcej »

    HOMEPLUS Nieruchomości

    650 730 zł

    Lublin, Sławin, Chabrowa

    3 pok.

    59,70 m²

  • Reklama
    reklama placeholder
  • Apartamenty Poligonowa 4, nowe mieszkania, RWP Development, ul. Poligonowa, Sławin, Lublin
    info-icon
    info-icon
    Apartamenty Poligonowa 4
    • W pobliżu osiedla przystanek - 250 m
    • Osiedle zlokalizowane blisko parku - 550 m
    • Na osiedlu zaprojektowano plac zabaw
    • Podziemna hala garażowa
    • Przynależne ogródki na parterze
    • W sprzedaży mieszkania z antresolami
    • Do zamieszkania w tym roku (Etap IV)
    więcej »

    RWP Development

    10 900 zł /m²

    Lublin, Sławin, ul. Poligonowa

    3 pok.

    55,39 – 70,00 m²

  • Osiedle Wędrowna bud. B2, nowe mieszkania, K4 Inwestycje, ul. Wędrowna, Sławin, Lublin
    NOWOŚĆ
    info-icon
    info-icon
    Osiedle Wędrowna bud. B2
    • Przystanek komunikacji w sąsiedztwie osiedla - 250 m
    • Osiedle zlokalizowane blisko parku - 1000 m
    • Winda w budynku
    • Plac zabaw na osiedlu
    • Garaż podziemny w budynku
    • Nowa inwestycja w ofercie dewelopera
    • Prywatne ogródki na parterze
    • W ofercie mieszkania z tarasami (do 44,50 m²)
    więcej »

    K4 Inwestycje

    od 10 700 zł /m²

    Lublin, Sławin, ul. Wędrowna

    3 pok.

    52,03 – 58,16 m²

  • Rezydencja Chabrowa, nowe mieszkania, Willa Developer, ul. Chabrowa 2, Sławin, Lublin
    3D
    AI
    gotowe do odbioru
    info-icon
    info-icon
    Rezydencja Chabrowa
    • Winda w budynku
    • Plac zabaw na terenie osiedla
    • Zlokalizowana w spokojnej, zielonej części miasta, nieopodal Ogrodu Botanicznego
    • W sąsiedztwie szkoły, przedszkola, przystanek autobusowy oraz obiekty handlowe
    • Garaż podziemny w budynku
    • W pobliżu osiedla przystanek - 150 m
    • Park w pobliżu osiedla - 950 m
    • Do zamieszkania w tym roku
    więcej »

    Willa Developer

    od 10 700 zł /m²

    Lublin, Sławin, ul. Chabrowa 2

    3 pok.

    57,73 – 72,79 m²

  • Reklama
  • Apartamenty Poligonowa 5, nowe mieszkania, RWP Development, ul. Poligonowa, Sławin, Lublin
    AI
    info-icon
    info-icon
    Apartamenty Poligonowa 5
    • Przystanek komunikacji w pobliżu osiedla - 250 m
    • Blisko osiedla park - 550 m
    • Plac zabaw na terenie osiedla
    • Garaż podziemny w budynku
    • Dostępne mieszkania z ogródkami (do 136,36 m²)
    więcej »

    RWP Development

    10 900 zł /m²

    Lublin, Sławin, ul. Poligonowa

    3 pok.

    52,70 – 56,84 m²

  • Mieszkanie trzypokojowe 60,76 m², Lublin, Sławin, Chabrowa, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 3 pokoje, 60,76 m² z balkonem, Chabrowa, Sławin

    0% prowizji, inwestycja oddana do użytkowania Budynek A , lokal:: M-19, balkon: 4,40 m [ pełne zestawienie oferowanych mieszkań z tej inwestycji oraz informacja o standardzie na stronie brokera: www.homeplus.pl/,1468/78/OI ] Dodatkowo: M-ca parkingowe w garażu podziemnym: 45.000 zł ( standardowe ),...

    więcej »

    HOMEPLUS Nieruchomości

    662 284 zł

    Lublin, Sławin, Chabrowa

    3 pok.

    60,76 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »
    Reklama
  • Mieszkanie trzypokojowe 65,85 m², Lublin, Sławin, Chabrowa, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 3 pokoje, 65,85 m² z balkonem, Chabrowa, Sławin

    0% prowizji, inwestycja oddana do użytkowania Budynek B , lokal:: M-11, balkon: 8,20 m [ pełne zestawienie oferowanych mieszkań z tej inwestycji oraz informacja o standardzie na stronie brokera: www.homeplus.pl/,1468/78/OI ] Dodatkowo: M-ca parkingowe w garażu podziemnym: 45.000 zł ( standardowe ),...

    więcej »

    HOMEPLUS Nieruchomości

    704 595 zł

    Lublin, Sławin, Chabrowa

    3 pok.

    65,85 m²

  • Osiedle Wędrowna bud. B1, nowe mieszkania, K4 Inwestycje, ul. Wędrowna, Sławin, Lublin
    3D
    AI
    info-icon
    info-icon
    Osiedle Wędrowna bud. B1
    • Przystanek komunikacji blisko osiedla (250 m)
    • Park w pobliżu osiedla - 550 m
    • Cichobieżna winda w budynku
    • Na osiedlu zaprojektowano plac zabaw
    • Pod budynkiem hala garażowa
    • W ofercie mieszkania z ogródkami
    • W ofercie mieszkania z tarasami (do 34,94 m²)
    więcej »

    K4 Inwestycje

    12 000 zł /m²

    Lublin, Sławin, ul. Wędrowna

    3 pok.

    52,03 m²

  • Mieszkanie trzypokojowe 65,78 m², Lublin, Sławin, Relaksowa, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 3 pokoje, 65,78 m² w bloku z windą, Relaksowa, Sławin