Logo

Nowe mieszkanie, 52,03 m², 3 pokoje, 3 piętro, oferta nr M27

619 157 zł

11 900 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 897 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Lublin, Sławin, ul. Wędrowna

3 pokoje, mieszkanie 52,03 m², piętro 3, oferta nr M27, Osiedle Wędrowna bud. B2, Lublin, Sławin, ul. Wędrowna
Osiedle Wędrowna bud. B2 - zdjęcie nr 0
Osiedle Wędrowna bud. B2 - zdjęcie nr 1
Osiedle Wędrowna bud. B2 - zdjęcie nr 2
Osiedle Wędrowna bud. B2 - zdjęcie nr 3
Osiedle Wędrowna bud. B2 - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 52.03 m², M27
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

52,03 m²

Piętro:

3 piętro

Liczba poziomów:

1

Strony świata:

południe (S), wschód (E)

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (15,19 m²)

Termin oddania:

Budynek 2 - III kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę