Logo
Filtry

Mieszkania 3-pokojowe na sprzedaż Kielce Uroczysko

Znaleziono 14 ofert

    Lista ofert

  • Mieszkanie trzypokojowe 71,57 m², Kielce, Uroczysko, Klonowa, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 3 pokoje, 71,57 m² z aneksem kuchennym, Klonowa, Uroczysko

    Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie, o pow. 71,57 m2, dostępne na I piętrze budynku, zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonowej, w sąsiedztwie Zalewu Kieleckiego i lasu/parku nad zalewem. Mieszkanie jest oferowane w standardzie deweloperskim. W skład mieszkania wchodzi: salon...

    więcej »

    PROPERCO sp. z o.o. sp.k.

    737 171 zł

    Kielce, Uroczysko, Klonowa

    3 pok.

    71,57 m²

  • Mieszkanie trzypokojowe 69,12 m², Kielce, Uroczysko, Klonowa, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 3 pokoje, 69,12 m² z aneksem kuchennym, Klonowa, Uroczysko

    Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie, o pow. 69,12 m2, dostępne na IV piętrze budynku, zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonowej, w sąsiedztwie Zalewu Kieleckiego i lasu/parku nad zalewem. Mieszkanie jest oferowane w standardzie deweloperskim. W skład mieszkania wchodzi: salo...

    więcej »

    PROPERCO sp. z o.o. sp.k.

    711 936 zł

    Kielce, Uroczysko, Klonowa

    3 pok.

    69,12 m²

  • Mieszkanie trzypokojowe 58,90 m², Kielce, Uroczysko, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 3 pokoje, 58,90 m² z balkonem, Uroczysko

    Tylko u NAS! Biuro Nieruchomości Twoje M prezentuje ofertę sprzedaży trzypokojowego mieszkania przy ul. Orkana. Oferujemy państwu dwustronne mieszkanie o powierzchni 58,9 m 2 do remontu na 4 piętrze w bloku czteropiętrowym zabezpieczonym domofonem na osiedlu Uroczysko w Kielcach. Przestronne mieszka...

    więcej »

    Biuro Nieruchomości Twoje M

    399 000 zł

    Kielce, Uroczysko

    3 pok.

    58,90 m²

  • Mieszkanie trzypokojowe 61,70 m², Kielce, Uroczysko, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 3 pokoje, 61,70 m² z balkonem, Uroczysko

    TYLKO U NAS ! Biuro Nieruchomości Twoje M Prezentuje ofertę sprzedaży Przestronne 3 pokojowe mieszkanie z balkonem Doskonała lokalizacja dla rodziny, pary. Prezentujemy Państwu na sprzedaż dwustronne 3 pokojowe mieszkanie z balkonem zlokalizowane przy ul. Marszałkowskiej na osiedlu Uroczysko nad Zal...

    więcej »

    Biuro Nieruchomości Twoje M

    499 000 zł

    Kielce, Uroczysko

    3 pok.

    61,70 m²

  • Mieszkanie trzypokojowe 55,26 m², Kielce, Uroczysko, Klonowa, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 3 pokoje, 55,26 m² w bloku z windą, Klonowa, Uroczysko

    Na sprzedaż 3-pokojowy zespół pokojowy, o pow. 55,26 m2, dostępne na parterze budynku, zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonowej, w sąsiedztwie Zalewu Kieleckiego i lasu/parku nad zalewem. Mieszkanie jest oferowane w standardzie deweloperskim. W skład mieszkania wchodzi: s...

    więcej »

    PROPERCO sp. z o.o. sp.k.

    557 352 zł

    Kielce, Uroczysko, Klonowa

    3 pok.

    55,26 m²

  • Mieszkanie trzypokojowe 61,80 m², Kielce, Uroczysko, Klonowa, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 3 pokoje, 61,80 m² z aneksem kuchennym, Klonowa, Uroczysko

    Na sprzedaż 3-pokojowy zespół pokojowy, o pow. 61,80 m2, dostępne na parterze budynku, zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonowej, w sąsiedztwie Zalewu Kieleckiego i lasu/parku nad zalewem. Mieszkanie jest oferowane w standardzie deweloperskim. W skład mieszkania wchodzi: s...

    więcej »

    PROPERCO sp. z o.o. sp.k.

    623 315 zł

    Kielce, Uroczysko, Klonowa

    3 pok.

    61,80 m²

  • Reklama
    Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »
  • Mieszkanie trzypokojowe 61,56 m², Kielce, Uroczysko, Klonowa, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 3 pokoje, 61,56 m² w bloku z windą, Klonowa, Uroczysko

    Na sprzedaż 3-pokojowy zespół pokojowy, o pow. 61,56 m2, dostępne na parterze budynku, zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonowej, w sąsiedztwie Zalewu Kieleckiego i lasu/parku nad zalewem. Mieszkanie jest oferowane w standardzie deweloperskim. W skład mieszkania wchodzi: s...

    więcej »

    PROPERCO sp. z o.o. sp.k.

    620 894 zł

    Kielce, Uroczysko, Klonowa

    3 pok.

    61,56 m²

    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 3 pokoje, 69,12 m² w bloku z windą, Klonowa, Uroczysko

    Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie, o pow. 69,12 m2, dostępne na II piętrze budynku, zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonowej, w sąsiedztwie Zalewu Kieleckiego i lasu/parku nad zalewem. Mieszkanie jest oferowane w standardzie deweloperskim. W skład mieszkania wchodzi: salo...

    więcej »

    PROPERCO sp. z o.o. sp.k.

    711 936 zł

    Kielce, Uroczysko, Klonowa

    3 pok.

    69,12 m²

    info-icon
    info-icon

    Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie, o pow. 69,12 m2, dostępne na III piętrze budynku, zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonowej, w sąsiedztwie Zalewu Kieleckiego i lasu/parku nad zalewem. Mieszkanie jest oferowane w standardzie deweloperskim. W skład mieszkania wchodzi: sal...

    więcej »

    PROPERCO sp. z o.o. sp.k.

    711 936 zł

    Kielce, Uroczysko, Klonowa

    3 pok.

    69,12 m²

  • Mieszkanie trzypokojowe 71,28 m², Kielce, Uroczysko, Klonowa, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 3 pokoje, 71,28 m² w bloku z windą, Klonowa, Uroczysko

    Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie, o pow. 71,28 m2, dostępne na I piętrze budynku, zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonowej, w sąsiedztwie Zalewu Kieleckiego i lasu/parku nad zalewem. Mieszkanie jest oferowane w standardzie deweloperskim. W skład mieszkania wchodzi: salon...

    więcej »

    PROPERCO sp. z o.o. sp.k.

    734 184 zł

    Kielce, Uroczysko, Klonowa

    3 pok.

    71,28 m²

  • Mieszkanie trzypokojowe 71,58 m², Kielce, Uroczysko, Klonowa, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 3 pokoje, 71,58 m² w bloku z windą, Klonowa, Uroczysko

    Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie, o pow. 71,58 m2, dostępne na I piętrze budynku, zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonowej, w sąsiedztwie Zalewu Kieleckiego i lasu/parku nad zalewem. Mieszkanie jest oferowane w standardzie deweloperskim. W skład mieszkania wchodzi: salon...

    więcej »

    PROPERCO sp. z o.o. sp.k.

    737 274 zł

    Kielce, Uroczysko, Klonowa

    3 pok.

    71,58 m²

    info-icon
    info-icon

    Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie, o pow. 71,28 m2, dostępne na II piętrze budynku, zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonowej, w sąsiedztwie Zalewu Kieleckiego i lasu/parku nad zalewem. Mieszkanie jest oferowane w standardzie deweloperskim. W skład mieszkania wchodzi: salo...

    więcej »

    PROPERCO sp. z o.o. sp.k.

    734 184 zł

    Kielce, Uroczysko, Klonowa

    3 pok.

    71,28 m²

    info-icon
    info-icon

    Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie, o pow. 71,28 m2, dostępne na IV piętrze budynku, zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonowej, w sąsiedztwie Zalewu Kieleckiego i lasu/parku nad zalewem. Mieszkanie jest oferowane w standardzie deweloperskim. W skład mieszkania wchodzi: salo...

    więcej »

    PROPERCO sp. z o.o. sp.k.

    734 184 zł

    Kielce, Uroczysko, Klonowa

    3 pok.

    71,28 m²

    info-icon
    info-icon

    Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie, o pow. 69,12 m2, dostępne na I piętrze budynku, zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonowej, w sąsiedztwie Zalewu Kieleckiego i lasu/parku nad zalewem. Mieszkanie jest oferowane w standardzie deweloperskim. W skład mieszkania wchodzi: salon...

    więcej »

    PROPERCO sp. z o.o. sp.k.

    711 936 zł

    Kielce, Uroczysko, Klonowa

    3 pok.

    69,12 m²

  • 3 pokoje - ceny mieszkań z rynku pierwotnego i wtórnego na Uroczysku >

    Średnia cena za m² (kwiecień 2026)

    9 832 zł/m²

    4.54%
      r/r
    domek-ceny-mieszkan
    Ostatnie 6 miesięcy

Mieszkania trzypokojowe na sprzedaż na Uroczysku - dane analityczne - maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 14 ofert
  • Średnia cena m² trzypokojowego mieszkania na sprzedaż na Uroczysku: 9 832 zł/m², w tym:
    • z balkonem: 9 778 zł/m²
    • z tarasem: 9 778 zł/m²
  • Najmniejszy metraż trzypokojowego mieszkania na sprzedaż: 55 m²
  • Największy metraż trzypokojowego mieszkania na sprzedaż: 72 m²
  • Procentowy podział trzypokojowych mieszkań na sprzedaż wg powierzchni zewnętrznej: z balkonem - 78,6%

Trendy rynkowe - mieszkania trzypokojowe na Uroczysku

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny wzrosły o 1,82%
  • Ceny trzypokojowych mieszkań na sprzedaż na Uroczysku są o 67,87% tańsze niż w Warszawie

Finansowanie mieszkania trzypokojowego

  • Średnia cena trzypokojowego mieszkania na sprzedaż na Uroczysku wynosi 658 879 zł, a więc rata kredytu hipotecznego na 30 lat przy oprocentowaniu 5,77% (WIBOR + marża banku) oraz wkładzie własnym 20% wynosi 3 083 zł.

Symulacja kredytu dotyczy okresu: maj 2026