Logo
Filtry

Mieszkania 3-pokojowe na sprzedaż Kielce Ślichowice

Znaleziono 14 ofert

    Lista ofert

  • Mieszkanie trzypokojowe 64,70 m², Kielce, Ślichowice, Raciborskiego, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 3 pokoje, 64,70 m² z balkonem, Raciborskiego, Ślichowice

    Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie, o łącznej powierzchni 69,7 m2. Powierzchnia mieszkania to 64,7 m2 + dodatkowa powierzchnia użytkowana na podstawie umowy ze Spółdzielnią - 5 m2 stanowiąca przedpokój. Mieszkanie zlokalizowane jest na pierwszym piętrze, czteropiętrowego bloku na os. Ślichowice, pr...

    więcej »

    PROPERCO sp. z o.o. sp.k.

    575 000 zł

    Kielce, Ślichowice, Raciborskiego

    3 pok.

    64,70 m²

  • Mieszkanie trzypokojowe 66,00 m², Kielce, Ślichowice, Dewońska, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 3 pokoje, 66,00 m² z osobną kuchnią, Dewońska, Ślichowice

    Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 66 m2, zlokalizowane na 2 piętrze, w 4-piętrowym bloku, usytuowanym przy ul. Dewońskiej, na os. Ślichowice. Blok z 1995 roku po termomodernizacji. Mieszkanie składa się z: dużego pokoju z wyjściem na balkon typu loggia o pow. ok 5 m2, sypialni, oso...

    więcej »

    PROPERCO sp. z o.o. sp.k.

    580 000 zł

    Kielce, Ślichowice, Dewońska

    3 pok.

    66,00 m²

  • Massalskiego Trust, nowe mieszkania, Trust Investment, ul. Massalskiego, Ślichowice, Kielce
    AI
    info-icon
    info-icon
    Massalskiego Trust
    • Przystanek komunikacji miejskiej w pobliżu osiedla - 150 m
    • Park położony nieopodal osiedla - 200 m
    • Winda w budynku
    • Garaż podziemny w budynku
    • Przynależne ogródki na parterze
    więcej »

    Trust Investment

    od 9 450 zł /m²

    Kielce, Ślichowice, ul. Massalskiego

    3 pok.

    47,58 – 59,62 m²

  • Mieszkanie trzypokojowe 35,00 m², Kielce, Ślichowice, Tektoniczna, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 3 pokoje, 35,00 m² z balkonem, Tektoniczna, Ślichowice

    Na sprzedaż 3-pokojowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 35 m2 , powierzchni całkowitej ok. 57,6 m2 zlokalizowane na os. Ślichowice przy ul. Tektonicznej. Budynek z roku 2007 wybudowany w technologii murowanej. Mieszkanie słoneczne z dużym balkonem, składa się z: Poziom 1 - 35m2 salon...

    więcej »

    PROPERCO sp. z o.o. sp.k.

    692 000 zł

    Kielce, Ślichowice, Tektoniczna

    3 pok.

    35,00 m²

  • Mieszkanie trzypokojowe 62,50 m², Kielce, Ślichowice, Meissnera, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 3 pokoje, 62,50 m² z balkonem, Meissnera, Ślichowice

    Mieszkanie na sprzedaż Kielce, ul. Meisnera, Ślichowice Na sprzedaż oferuję przestronne i ustawne mieszkanie o powierzchni 62,5 m², zlokalizowane w jednej z najbardziej cenionych części Kielc na osiedlu Ślichowice, przy ul. Meisnera. To świetna propozycja dla osób poszukujących komfortu, wygody oraz...

    więcej »

    Metrohouse

    555 000 zł

    Kielce, Ślichowice, Meissnera

    3 pok.

    62,50 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »
    Reklama

    3 pokoje - ceny mieszkań z rynku pierwotnego i wtórnego na Ślichowicach >

    Średnia cena za m² (kwiecień 2026)

    10 498 zł/m²

    7.69%
      r/r
    domek-ceny-mieszkan
    Ostatnie 6 miesięcy

Mieszkania trzypokojowe na sprzedaż na Ślichowicach - dane analityczne - maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek pierwotny - 10 ofert, rynek wtórny - 4 ofert
  • Średnia cena m² trzypokojowego mieszkania na sprzedaż na Ślichowicach: 10 498 zł/m², w tym:
    • z ogródkiem: 10 000 zł/m²
    • z balkonem: 10 698 zł/m²
    • z tarasem: 10 698 zł/m²
  • Najmniejszy metraż trzypokojowego mieszkania na sprzedaż: 35 m²
  • Największy metraż trzypokojowego mieszkania na sprzedaż: 66 m²
  • Procentowy podział trzypokojowych mieszkań na sprzedaż wg powierzchni zewnętrznej: z balkonem - 71,4%, z ogródkiem - 28,6%

Trendy rynkowe - mieszkania trzypokojowe na Ślichowicach

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny pozostały bez zmian
  • Trzypokojowe mieszkania z rynku wtórnego są średnio o 10,54% droższe niż trzypokojowe mieszkania z rynku pierwotnego
  • Ceny trzypokojowych mieszkań na sprzedaż na Ślichowicach są o 44,49% tańsze niż w Warszawie

Finansowanie mieszkania trzypokojowego

  • Średnia cena trzypokojowego mieszkania na sprzedaż na Ślichowicach wynosi 555 275 zł, a więc rata kredytu hipotecznego na 30 lat przy oprocentowaniu 5,77% (WIBOR + marża banku) oraz wkładzie własnym 20% wynosi 2 598 zł.

Symulacja kredytu dotyczy okresu: maj 2026