Logo
Filtry

Mieszkania 3-pokojowe na sprzedaż Gdańsk Siedlce

Znaleziono 7 ofert

    Lista ofert

  • Mieszkanie trzypokojowe 80,00 m², Gdańsk, Siedlce, Wesoła, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 3 pokoje, 80,00 m², Wesoła, Siedlce

    MIESZKANIE:Ustawne, przestronne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 73,48 m2. Składa się z:-salonu- przedpokoju- sypialni- sypialni- łazienki- kuchni- strych - piwnica Mieszkanie drugim piętrze . Okna PCV. Na podłodze panele oraz płytki.BUDYNEKKamienica z lat 50, w dobrym stanie techniczny...

    więcej »

    PARTNERZY Nieruchomości sp. z o.o.

    999 000 zł

    Gdańsk, Siedlce, Wesoła

    3 pok.

    80,00 m²

  • Mieszkanie trzypokojowe 65,11 m², Gdańsk, Siedlce, Bystrzycka, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 3 pokoje, 65,11 m² w bloku z windą, Bystrzycka, Siedlce

    MIESZKANIE: na sprzedaż jasne, ustawne, funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 65,11 m2 znajdujące się w Gdańsku (dzielnica Siedlce). W jego skład wchodzą:- pokój dzienny z aneksem kuchennym (łącznie 33,42 m2) i wyjściem na balkon (7,40 m2); aneks z meblami w zabudowie oraz wypo...

    więcej »

    PARTNERZY Nieruchomości sp. z o.o.

    1 040 000 zł

    Gdańsk, Siedlce, Bystrzycka

    3 pok.

    65,11 m²

  • Mieszkanie trzypokojowe 68,07 m², Gdańsk, Siedlce, Kartuska, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 3 pokoje, 68,07 m², Kartuska, Siedlce

    LOKALIZACJA: Nieruchomość położona w dzielnicy Gdańsk Siedlce. Idealna komunikacja z centrum miasta, jak i z wszystkimi dzielnicami Gdańska. Bogata infrastruktura handlowo-usługowa - sklepy spożywcze, piekarnia, fryzjer, apteka i szpital. W bliskiej okolicy znajdują się aż trzy szkoły podstawowe, li...

    więcej »

    PARTNERZY Nieruchomości sp. z o.o.

    499 000 zł

    Gdańsk, Siedlce, Kartuska

    3 pok.

    68,07 m²

  • Mieszkanie trzypokojowe 49,18 m², Gdańsk, Siedlce, Lecha Bądkowskiego, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 3 pokoje, 49,18 m² z balkonem, Lecha Bądkowskiego, Siedlce

    SPÓŁDZIELCZE WŁASNOŚCIOWE PRAWO DO LOKALU!LOKALIZACJA: Mieszkanie położone jest przy ul. Bądkowskiego, w spokojnej i zielonej części Gdańska , z dala od zgiełku centrum, a jednocześnie z doskonałym dostępem do komunikacji miejskiej. W najbliższej okolicy znajdują się liczne sklepy, szkoły, przedszko...

    więcej »

    PARTNERZY Nieruchomości sp. z o.o.

    630 000 zł

    Gdańsk, Siedlce, Lecha Bądkowskiego

    3 pok.

    49,18 m²

  • Mieszkanie trzypokojowe 55,32 m², Gdańsk, Siedlce, Lecha Bądkowskiego, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 3 pokoje, 55,32 m² z balkonem, Lecha Bądkowskiego, Siedlce

    SPÓŁDZIELCZE WŁASNOŚCIOWE PRAWO DO LOKALU!LOKALIZACJA:Mieszkanie położone jest przy ul. Bądkowskiego, w spokojnej i zielonej części Gdańska , z dala od zgiełku centrum, a jednocześnie z doskonałym dostępem do komunikacji miejskiej. W najbliższej okolicy znajdują się liczne sklepy, szkoły, przedszkol...

    więcej »

    PARTNERZY Nieruchomości sp. z o.o.

    679 000 zł

    Gdańsk, Siedlce, Lecha Bądkowskiego

    3 pok.

    55,32 m²

  • Mieszkanie trzypokojowe 56,12 m², Gdańsk, Siedlce, Szara, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 3 pokoje, 56,12 m² w bloku z windą, Szara, Siedlce

    Przestronne, słoneczne mieszkanie usytuowane na VI parterze w jedenastopiętrowym budynku z windą, wybudowanym w latach 70-tych. Mieszkanie posiada bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie do remontu i własnej aranżacji, co daje przyszłemu właścicielowi szerokie możliwości dostosowania prz...

    więcej »

    Metrohouse

    599 000 zł

    Gdańsk, Siedlce, Szara

    3 pok.

    56,12 m²

  • Reklama
    Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »
  • Mieszkanie trzypokojowe 78,80 m², Gdańsk, Siedlce, Leona Wyczółkowskiego, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 3 pokoje, 78,80 m² z ogródkiem, Leona Wyczółkowskiego, Siedlce

    Przestronne mieszkanie z dużym ogrodem blisko Starego Miasta - wyjątkowa oferta!Z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowego mieszkania położonego w świetnie skomunikowanej i pełnej zieleni okolicy, zaledwie 20 minut spacerem od gdańskiego Starego Miasta!? LOKALIZACJA - doskonał...

    więcej »

    PARTNERZY Nieruchomości sp. z o.o.

    899 000 zł

    Gdańsk, Siedlce, Leona Wyczółkowskiego

    3 pok.

    78,80 m²

  • 3 pokoje - ceny mieszkań z rynku pierwotnego i wtórnego na Siedlcach >

    Średnia cena za m² (kwiecień 2026)

    12 020 zł/m²

    20.2%
      r/r
    domek-ceny-mieszkan
    Ostatnie 6 miesięcy

Mieszkania trzypokojowe na sprzedaż na Siedlcach - dane analityczne - maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 7 ofert
  • Średnia cena m² trzypokojowego mieszkania na sprzedaż na Siedlcach: 12 020 zł/m², w tym:
    • z ogródkiem: 11 409 zł/m²
    • z balkonem: 12 933 zł/m²
    • z tarasem: 12 933 zł/m²
  • Najmniejszy metraż trzypokojowego mieszkania na sprzedaż: 49 m²
  • Największy metraż trzypokojowego mieszkania na sprzedaż: 80 m²
  • Procentowy podział trzypokojowych mieszkań na sprzedaż wg powierzchni zewnętrznej: z balkonem - 57,1%, z ogródkiem - 14,3%

Trendy rynkowe - mieszkania trzypokojowe na Siedlcach

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny spadły o 2,03%
  • Ceny trzypokojowych mieszkań na sprzedaż na Siedlcach są o 62,74% tańsze niż w Warszawie

Finansowanie mieszkania trzypokojowego

  • Średnia cena trzypokojowego mieszkania na sprzedaż na Siedlcach wynosi 763 571 zł, a więc rata kredytu hipotecznego na 30 lat przy oprocentowaniu 5,77% (WIBOR + marża banku) oraz wkładzie własnym 20% wynosi 3 573 zł.

Symulacja kredytu dotyczy okresu: maj 2026