Logo
Filtry

Mieszkania 3-pokojowe na sprzedaż Gdańsk Osowa

Znaleziono 26 ofert

    Lista ofert

  • Mieszkanie trzypokojowe 69,29 m², Gdańsk, Osowa, Koziorożca, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 3 pokoje, 69,29 m² z balkonem, Koziorożca, Osowa

    Informacja: cena nieruchomości obejmuje stałe zabudowy. Jeśli natomiast ktoś będzie zainteresowany wyposażeniem oraz umeblowaniem ruchomym, to jest ono dodatkowo płatne 30000 złotych.MIESZKANIE: na sprzedaż jasne, ustawne, rozkładowe, ładnie wykończone, 3-pokojowe mieszkanie w Gdańsku (dzielnica Oso...

    więcej »

    PARTNERZY Nieruchomości sp. z o.o.

    896 000 zł

    Gdańsk, Osowa, Koziorożca

    3 pok.

    69,29 m²

  • Mieszkanie trzypokojowe 58,10 m², Gdańsk, Osowa, Zeusa, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 3 pokoje, 58,10 m² z balkonem, Zeusa, Osowa

    Na sprzedaż wyjątkowe, słoneczne mieszkanie na kameralnym osiedlu w sercu Gdańska Osowej! Idealne połączenie spokoju, zieleni i doskonałej komunikacji z całym Trójmiastem. Dzielnica słynąca ze spokoju, ale również świetnego połączenia komunikacyjnego z całym Trójmiastem. Idealne miejsce dla osób cen...

    więcej »

    TREVO Nieruchomości sp. z o.o.

    668 150 zł

    Gdańsk, Osowa, Zeusa

    3 pok.

    58,10 m²

  • Botanika, nowe mieszkania, Pomorskie Domy, ul. Izydy, Osowa, Gdańsk
    info-icon
    info-icon
    Botanika
    • Przystanek komunikacji miejskiej w sąsiedztwie osiedla - 250 m
    • Park w pobliżu osiedla - 350 m
    • Plac zabaw na terenie osiedla
    • Garaż podziemny w budynku
    • W ofercie mieszkania z ogródkami
    więcej »

    Pomorskie Domy

    od 13 629 zł /m²

    Gdańsk, Osowa, ul. Izydy

    3 pok.

    56,03 – 61,20 m²

  • Galaktyczna, nowe mieszkania, ATAL S.A., ul. Galaktyczna, Osowa, Gdańsk
    AI
    gotowe do odbioru
    PROMOCJA
    info-icon
    info-icon
    Galaktyczna
    • Przystanek komunikacji w sąsiedztwie osiedla - 450 m
    • Blisko osiedla park - 400 m
    • Plac zabaw na terenie osiedla
    • Podziemna hala garażowa
    • Teren rekreacyjny na osiedlu
    • Na parterze mieszkania z ogródkami (do 186,69 m²)
    • W sprzedaży mieszkania z tarasami (do 18,77 m²)
    • Do zamieszkania w tym roku
    więcej »

    ATAL S.A.

    od 10 559 zł /m²

    Gdańsk, Osowa, ul. Galaktyczna

    3 pok.

    47,46 – 71,58 m²

  • Mieszkanie trzypokojowe 73,83 m², Gdańsk, Osowa, Marsa, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 3 pokoje, 73,83 m² z balkonem, Marsa, Osowa

    LOKALIZACJA:Mieszkanie usytuowane jest w gdańskiej dzielnicy Osowa. W pobliżu pełne zaplecze handlowo-usługowe oraz placówki oświatowe.Wybierając Osową jako miejsce zamieszkania, trzeba pamiętać także o bardzo rozległych terenach zielonych oraz jeziora w pobliżu, które zachęcają do spędzania czasu n...

    więcej »

    PARTNERZY Nieruchomości sp. z o.o.

    940 000 zł

    Gdańsk, Osowa, Marsa

    3 pok.

    73,83 m²

  • Mieszkanie trzypokojowe 82,30 m², Gdańsk, Osowa, Hery, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 3 pokoje, 82,30 m² w bloku z windą, Hery, Osowa

    Szukasz przestronnego mieszkania w spokojnej, a jednocześnie doskonale skomunikowanej lokalizacji?Ta oferta spełni oczekiwania rodziny ceniącej komfort, ciszę oraz wygodę codziennego życia.ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- łazienka z oknem,- ogrzewanie podłogowe w łazience,- możliwość przywrócenia 4. pokoju,- d...

    więcej »

    TREVO Nieruchomości sp. z o.o.

    999 000 zł

    Gdańsk, Osowa, Hery

    3 pok.

    82,30 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »
    Reklama

    3 pokoje - ceny mieszkań z rynku pierwotnego i wtórnego w Osowej >

    Średnia cena za m² (kwiecień 2026)

    12 100 zł/m²

    6.75%
      r/r
    domek-ceny-mieszkan
    Ostatnie 6 miesięcy

Mieszkania trzypokojowe na sprzedaż w Osowej - dane analityczne - maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek pierwotny - 22 ofert, rynek wtórny - 4 ofert
  • Średnia cena m² trzypokojowego mieszkania na sprzedaż w Osowej: 12 100 zł/m², w tym:
    • z ogródkiem: 12 211 zł/m²
    • z balkonem: 12 893 zł/m²
    • z tarasem: 12 037 zł/m²
  • Najmniejszy metraż trzypokojowego mieszkania na sprzedaż: 47 m²
  • Największy metraż trzypokojowego mieszkania na sprzedaż: 82 m²
  • Procentowy podział trzypokojowych mieszkań na sprzedaż wg powierzchni zewnętrznej: z balkonem - 26,9%, z tarasem - 65,4%, z ogródkiem - 15,4%

Trendy rynkowe - mieszkania trzypokojowe w Osowej

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny wzrosły o 2,45%
  • Trzypokojowe mieszkania z rynku wtórnego są średnio o 21,01% droższe niż trzypokojowe mieszkania z rynku pierwotnego
  • Ceny trzypokojowych mieszkań na sprzedaż w Osowej są o 23,56% tańsze niż w Warszawie

Finansowanie mieszkania trzypokojowego

  • Średnia cena trzypokojowego mieszkania na sprzedaż w Osowej wynosi 720 066 zł, a więc rata kredytu hipotecznego na 30 lat przy oprocentowaniu 5,77% (WIBOR + marża banku) oraz wkładzie własnym 20% wynosi 3 369 zł.

Symulacja kredytu dotyczy okresu: maj 2026