Logo
Filtry

Mieszkania 3-pokojowe na sprzedaż Gdańsk Letnica

Znaleziono 7 ofert

    Lista ofert

  • Mieszkanie trzypokojowe 55,00 m², Gdańsk, Letnica, Letnicka, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 3 pokoje, 55,00 m² w bloku z windą, Letnicka, Letnica

    Gdańsk Letnica- Osiedle Latarników Apartament z zachodnią ekspozycją i widokiem na zieleń! Wykończony w wysokim standardzie! LOKALIZACJA:Nieruchomość położona jest w gdańskiej dzielnicy Letnica (tuż przy granicy z Brzeźnem). Obecnie jest to jedna z najszybciej rozwijających się dzielnic miasta. W po...

    więcej »

    PARTNERZY Nieruchomości sp. z o.o.

    1 039 000 zł

    Gdańsk, Letnica, Letnicka

    3 pok.

    55,00 m²

  • Mieszkanie trzypokojowe 60,00 m², Gdańsk, Letnica, Aleksandra Rożankowskiego, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 3 pokoje, 60,00 m² z balkonem, Aleksandra Rożankowskiego, Letnica

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego apartamentu o powierzchni 60 m², położonego w dzielnicy Gdańsk Letnica. Nieruchomość z widokiem na morze oraz w bezpośrednim sąsiedztwie terenów nadmorskich. Mieszkanie znajduje się na piętrze 5 z 5 i składa się z: - salonu z aneksem kuche...

    więcej »

    Amorestate

    1 550 000 zł

    Gdańsk, Letnica, Aleksandra Rożankowskiego

    3 pok.

    60,00 m²

  • Mieszkanie trzypokojowe 56,82 m², Gdańsk, Letnica, Starowiejska, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 3 pokoje, 56,82 m² z balkonem, Starowiejska, Letnica

    homfi prezentuje na wyłączność funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie w inwestycji Horizon od cenionego dewelopera J.W. Construction, zlokalizowane przy ul. Starowiejskiej w Gdańsku – obszarze miasta o wyraźnym potencjale wzrostu wartości. Nieruchomość stanowi atrakcyjne rozwiązanie zarówno dla inwesto...

    więcej »

    homfi

    989 000 zł

    Gdańsk, Letnica, Starowiejska

    3 pok.

    56,82 m²

    info-icon
    info-icon

więcej »

    homfi

    989 000 zł

    Gdańsk, Letnica, Starowiejska

    3 pok.

    56,82 m²

  • Mieszkanie trzypokojowe 60,68 m², Gdańsk, Letnica, Starowiejska, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 3 pokoje, 60,68 m² w bloku z windą, Starowiejska, Letnica

    Kupując w Home Asset nie martw się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy.Do not hesitate to write or call us. We speak English.Przestronne mieszkanie 3-pokojowe do własnej aranżacji, dla rodziny lub dla inwestora, na ostatnim piętrz...

    więcej »

    Home Asset Sp. z o.o.

    899 000 zł

    Gdańsk, Letnica, Starowiejska

    3 pok.

    60,68 m²

  • Mieszkanie trzypokojowe 61,45 m², Gdańsk, Letnica, Letnicka, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 3 pokoje, 61,45 m² z ogródkiem, Letnicka, Letnica

    MIESZKANIE: na sprzedaż, jasne, ciepłe, rozkładowe, ustawne, funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie w Gdańsku (dzielnica Letnica) o powierzchni użytkowej 61,45 m2. W jego skład wchodzą:- salon z aneksem kuchennym (24,35 m2) oraz wyjściem na ogród; aneks z meblami w zabudowie oraz wyposażeniem w sprzęt...

    więcej »

    PARTNERZY Nieruchomości sp. z o.o.

    1 050 000 zł

    Gdańsk, Letnica, Letnicka

    3 pok.

    61,45 m²

  • Reklama
    Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »
  • Mieszkanie trzypokojowe 56,17 m², Gdańsk, Letnica, Letnicka, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 3 pokoje, 56,17 m², Letnicka, Letnica

    Prestiżowy apartament w doskonałej lokalizacji Gdańska - Nowy PortOferujemy wyjątkowy, elegancki apartament zlokalizowany w prestiżowej inwestycji Porto, przy ul. Letnickiej. To doskonały wybór dla osób ceniących wysoką jakość wykończenia, komfort oraz bliskość natury i miejskiej infrastruktury.Mies...

    więcej »

    AGhouse Nieruchomości S.C.

    1 200 000 zł

    Gdańsk, Letnica, Letnicka

    3 pok.

    56,17 m²

  • 3 pokoje - ceny mieszkań z rynku pierwotnego i wtórnego w Letnicy >

    Średnia cena za m² (kwiecień 2026)

    18 676 zł/m²

    7.35%
      r/r
    domek-ceny-mieszkan
    Ostatnie 6 miesięcy

Mieszkania trzypokojowe na sprzedaż w Letnicy - dane analityczne - maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 7 ofert
  • Średnia cena m² trzypokojowego mieszkania na sprzedaż w Letnicy: 18 676 zł/m², w tym:
    • z ogródkiem: 17 246 zł/m²
    • z balkonem: 18 870 zł/m²
    • z tarasem: 18 870 zł/m²
  • Najmniejszy metraż trzypokojowego mieszkania na sprzedaż: 55 m²
  • Największy metraż trzypokojowego mieszkania na sprzedaż: 61 m²
  • Procentowy podział trzypokojowych mieszkań na sprzedaż wg powierzchni zewnętrznej: z balkonem - 71,4%, z tarasem - 14,3%, z ogródkiem - 28,6%

Trendy rynkowe - mieszkania trzypokojowe w Letnicy

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny wzrosły o 0,61%
  • Ceny trzypokojowych mieszkań na sprzedaż w Letnicy są o 46,39% tańsze niż w Warszawie

Finansowanie mieszkania trzypokojowego

  • Średnia cena trzypokojowego mieszkania na sprzedaż w Letnicy wynosi 1 102 286 zł, a więc rata kredytu hipotecznego na 30 lat przy oprocentowaniu 5,77% (WIBOR + marża banku) oraz wkładzie własnym 20% wynosi 5 157 zł.

Symulacja kredytu dotyczy okresu: maj 2026