Logo
Filtry

Mieszkania 2-pokojowe na sprzedaż Poznań Winiary

Znaleziono 84 oferty

    Lista ofert

  • Mieszkanie dwupokojowe 51,20 m², Poznań, Winiary, Piątkowska, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 2 pokoje, 51,20 m² z balkonem, Piątkowska, Winiary

    Luksusowy apartament 2pok. 51,20 m² z 2 balkonami | Rezydencja Winiary - PoznańNa sprzedaż oferuję wyjątkowy apartament w stanie deweloperskim, położony w prestiżowej Rezydencji Winiary. To idealna propozycja dla osób poszukujących połączenia nowoczesnej architektury, funkcjonalnego układu oraz kame...

    więcej »

    Tekton Capital sp. z o.o.

    711 680 zł

    Poznań, Winiary, Piątkowska

    2 pok.

    51,20 m²

  • Mieszkanie dwupokojowe 51,30 m², Poznań, Winiary, Piątkowska, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 2 pokoje, 51,30 m² z balkonem, Piątkowska, Winiary

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży luksusowego, 2-pokojowego apartamentu o powierzchni 51,30 m², położonego w prestiżowej inwestycji Rezydencja Winiary przy ul. Wyłom w Poznaniu. Nieruchomość znajduje się w jednej z najbardziej cenionych dzielnic miasta, która łączy kameralny charakter...

    więcej »

    Tekton Capital sp. z o.o.

    707 940 zł

    Poznań, Winiary, Piątkowska

    2 pok.

    51,30 m²

  • Reklama
    reklama placeholder
  • Witosa Park, nowe mieszkania, Budimex Development, ul. Piątkowska 165 A-B, Winiary, Poznań
    info-icon
    info-icon
    Witosa Park
    • W pobliżu osiedla przystanek komunikacji miejskiej - 150 m
    • Park w pobliżu osiedla - 400 m
    • Winda w budynku
    • Pod budynkiem znajduje się garaż wielostanowiskowy
    • Miejsce przeznaczone na rowery
    • Przynależne ogródki na parterze
    • W sprzedaży mieszkania z tarasami (do 98,56 m²)
    więcej »

    Budimex Development

    od 11 516,23 zł /m²

    Poznań, Winiary, ul. Piątkowska 165 A-B

    2 pok.

    37,60 – 51,45 m²

  • Rezydencja Winiary, nowe mieszkania, Quadro Development , ul. Wyłom 6, Winiary, Poznań
    gotowe do odbioru
    info-icon
    info-icon
    Rezydencja Winiary
    • Przystanek komunikacji miejskiej blisko osiedla (100 m)
    • Osiedle zlokalizowane blisko parku - 150 m
    • Budynek wyposażony w windę
    • Kameralny budynek
    • Do zamieszkania w tym roku
    więcej »

    Quadro Development

    13 800 zł /m²

    Poznań, Winiary, ul. Wyłom 6

    2 pok.

    51,30 m²

  • Mieszkanie dwupokojowe 42,00 m², Poznań, Winiary, Drzymały, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 2 pokoje, 42,00 m² z balkonem, Drzymały, Winiary

    Prywatna enklawa nad dachami Sołacza Apartament z tarasem 68 m²! CENA : 985 000 ZŁ DO ROZSĄDNEJ NEGOCJACJI! Czy można mieć własny ogród, mieszkając w sercu najbardziej prestiżowej dzielnicy Poznania? Poznaj ofertę, która wymyka się standardom. TARAS TWOJE SYCYLIJSKIE LATO W POZNANIU To nie jest zwyk...

    więcej »

    Metrohouse

    985 000 zł

    Poznań, Winiary, Drzymały

    2 pok.

    42,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »
    Reklama
    Reklama

    2 pokoje - ceny mieszkań z rynku pierwotnego i wtórnego na Winiarach >

    Średnia cena za m² (kwiecień 2026)

    12 569 zł/m²

    8.07%
      r/r
    domek-ceny-mieszkan
    Ostatnie 6 miesięcy

Mieszkania dwupokojowe na sprzedaż na Winiarach - dane analityczne - maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek pierwotny - 81 ofert, rynek wtórny - 3 ofert
  • Średnia cena m² dwupokojowego mieszkania na sprzedaż na Winiarach: 12 569 zł/m², w tym:
    • z ogródkiem: 12 333 zł/m²
    • z balkonem: 12 604 zł/m²
    • z tarasem: 12 607 zł/m²
  • Najmniejszy metraż dwupokojowego mieszkania na sprzedaż: 38 m²