Logo
Filtry

Mieszkania 2-pokojowe na sprzedaż Piaseczno

Znaleziono 46 ofert

    Lista ofert

  • Mieszkanie dwupokojowe 47,90 m², Piaseczno, Żeromskiego, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 2 pokoje, 47,90 m² z balkonem, Żeromskiego

    Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47,90 m, usytuowane na drugim piętrze w dwupiętrowym bloku z 2008 roku. Mieszkanie składa się z przestronnego pokoju z aneksem kuchennym o powierzchni 28 m (kuchnia jest umeblowana i w pełni wyposażona), z którego jest wyjście na balkon o powierzchni 10...

    więcej »

    Agencja Nieruchomości LUKSUS

    670 000 zł

    Piaseczno, Żeromskiego

    2 pok.

    47,90 m²

  • Mieszkanie dwupokojowe 39,59 m², Piaseczno, Kusocińskiego, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 2 pokoje, 39,59 m², Kusocińskiego

    Na sprzedaż 1/2 udziału w prawie własności lokalu mieszkalnego położonego w Piasecznie przy ul. Kusocińskiego. Lokal o powierzchni 37,78 m2 znajduje się na pierwszym piętrze w budynku z 1967 roku. Okna wychodzą na wschód z widokiem na zielony skwer. Do lokalu przynależy piwnica o powierzchni 1,81 m2...

    więcej »

    Metrohouse

    190 000 zł

    Piaseczno, Kusocińskiego

    2 pok.

    39,59 m²

  • Piaseczno Residence, nowe mieszkania, Ancona Residence, ul. Wojska Polskiego, Piaseczno
    info-icon
    info-icon
    Piaseczno Residence
    • Osiedle zlokalizowane blisko przystanku komunikacji miejskiej - 50 m
    • W okolicy osiedla park - 350 m
    • Cichobieżna winda w budynku
    • Pod budynkiem znajduje się garaż wielostanowiskowy
    • Dostępne mieszkania z tarasami (do 12,45 m²)
    • Dostępne mieszkania z ogródkami (do 88,00 m²)
    więcej »

    Ancona Residence

    od 15 700 zł /m²

    Piaseczno, ul. Wojska Polskiego

    2 pok.

    43,18 – 53,19 m²

  • CLASSY Świętojańska, nowe apartamenty, BAUTECH DEVELOPMENT, ul. Świętojańska 22D, Piaseczno
    info-icon
    info-icon
    CLASSY Świętojańska
    • Przystanek komunikacji miejskiej w sąsiedztwie osiedla - 200 m
    • Park położony nieopodal osiedla - 350 m
    • Cichobieżna winda w budynku
    • Kameralny budynek
    • Podziemna hala garażowa
    • Teren rekreacyjny na osiedlu
    • Na parterze mieszkania z ogródkami (do 110,00 m²)
    • W sprzedaży mieszkania z tarasami (do 122,63 m²)
    • Do zamieszkania w tym roku
    więcej »

    BAUTECH DEVELOPMENT

    od 18 050 zł /m²

    Piaseczno, ul. Świętojańska 22D

    2 pok.

    49,81 – 65,90 m²

  • Jabłonova, nowe mieszkania, Totalbud Development, ul. Jabłoniowa, Piaseczno
    3D
    AI
    info-icon
    info-icon
    Jabłonova
    • Przystanek komunikacji miejskiej w pobliżu osiedla - 400 m
    • Park położony nieopodal osiedla - 300 m
    • Budynek wyposażony w windę
    • Na osiedlu zaplanowano plac zabaw
    • Garaż podziemny w budynku
    • Teren rekreacyjny na osiedlu
    • Dostępne mieszkania z ogródkami (do 49,16 m²)
    więcej »

    Totalbud Development

    od 14 257 zł /m²

    Piaseczno, ul. Jabłoniowa

    2 pok.

    34,71 – 35,42 m²

  • Mały Rynek, nowe mieszkania, Residence III, ul. Jana Kilińskiego 3, Piaseczno
    AI
    info-icon
    info-icon
    Mały Rynek
    • Przystanek komunikacji w sąsiedztwie osiedla - 200 m
    • W sąsiedztwie osiedla położony park - 150 m
    • Winda w budynku
    • Mieszkania w kameralnym budynku
    • Pod budynkiem znajduje się garaż wielostanowiskowy
    • Do zamieszkania w tym roku
    więcej »

    Residence III

    15 874 zł /m²

    Piaseczno, ul. Jana Kilińskiego 3

    2 pok.

    48,13 m²

  • Mieszkanie dwupokojowe 52,51 m², Piaseczno, Gen. Sikorskiego, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 2 pokoje, 52,51 m² z balkonem, Gen. Sikorskiego

    Na sprzedaż oferuję jasne i przytulne mieszkanie o powierzchni 48 m², położone na 1. piętrze w zadbanym budynku przy ul. Sikorskiego w Piasecznie. Lokal charakteryzuje się wygodnym układem pomieszczeń, idealnym zarówno dla singla, pary, jak i małej rodziny.W skład mieszkania wchodzą:• przestronny sa...

    więcej »

    Białe Lwy - Nieruchomości

    629 900 zł

    Piaseczno, Gen. Sikorskiego

    2 pok.

    52,51 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »
  • Mieszkanie dwupokojowe 51,75 m², Piaseczno, Raszyńska, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 2 pokoje, 51,75 m² z balkonem, Raszyńska

    Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 51,75 m2, położone na parterze w kameralnym, zamkniętym osiedlu przy ul. Raszyńskiej w Piasecznie. Nieruchomość idealna zarówno dla pary, singla, jak i pod inwestycję na wynajem. Mieszkanie posiada bardzo wygodny i czytelny układ pomieszczeń, z oddzi...

    więcej »

    Metrohouse

    698 000 zł

    Piaseczno, Raszyńska

    2 pok.

    51,75 m²

  • Jabłonova Bud. B, nowe mieszkania, Totalbud Development, ul. Jabłoniowa, Piaseczno
    3D
    AI
    info-icon
    info-icon
    Jabłonova Bud. B
    • W pobliżu osiedla przystanek - 400 m
    • Park położony nieopodal osiedla - 350 m
    • Cichobieżna winda w budynku
    • Na osiedlu zaplanowano plac zabaw
    • Podziemna hala garażowa
    • W sprzedaży mieszkania z zielonymi ogródkami (do 170,04 m²)
    więcej »

    Totalbud Development

    od 14 000 zł /m²

    Piaseczno, ul. Jabłoniowa

    2 pok.

    34,93 – 37,54 m²

  • Mieszkanie dwupokojowe 37,00 m², Piaseczno, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 2 pokoje, 37,00 m² w bloku z windą, Piaseczno

    2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem i garażem | Juzefosław | zamknięte osiedle Na sprzedaż przytulne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37,40 m² , położone na 1. piętrze w kameralnym, 3-kondygnacyjnym budynku z 2000 roku, na spokojnym i zamkniętym osiedlu . To idealna propozycja dla singla, p...

    więcej »

    Investing Nieruchomości

    485 000 zł

    Piaseczno

    2 pok.

    37,00 m²

  • Mieszkanie dwupokojowe 46,00 m², Piaseczno, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 2 pokoje, 46,00 m² w bloku z windą, Piaseczno

    Nowoczesne 2 pokoje | Centrum Piaseczna | Gotowe do zamieszkania | Balkon + garderoba 609 999 zł | 13 261 zł/m² | 46 m² ul. Jana Pawła II, Piaseczno ⸻ Zamieszkaj wygodnie lub zainwestuj pewnie - w miejscu, które pracuje na Twoją przyszłość. Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o...

    więcej »

    Investing Nieruchomości

    609 999 zł

    Piaseczno

    2 pok.

    46,00 m²

  • Mieszkanie dwupokojowe 39,00 m², Piaseczno, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 2 pokoje, 39,00 m² w bloku z windą, Piaseczno

    Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 39 m² , położone na 4. piętrze w 7-piętrowym bloku z windą z 2008 roku. Lokal jest gotowy do zamieszkania i sprzedawany z pełnym wyposażeniem. Składa się z salonu, sypialni, oddzielnej kuchni , łazienki, garderoby oraz balkonu, który ide...

    więcej »

    Investing Nieruchomości

    695 000 zł

    Piaseczno

    2 pok.

    39,00 m²

  • Mieszkanie dwupokojowe 52,00 m², Piaseczno, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 2 pokoje, 52,00 m² z balkonem, Piaseczno

    PIASECZNO | CENTRUM | 2 POKOJE | 52 m² | GOTOWE DO WPROWADZENIA Cena: 699 000 zł Cena za m²: 13 442 zł Na sprzedaż eleganckie, funkcjonalne i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 52 m², położone w sercu Piaseczna, na kameralnym, zamkniętym i zadbanym osiedlu. Lokal znajduje się na 3. piętrze...

    więcej »

    Investing Nieruchomości

    699 000 zł

    Piaseczno

    2 pok.

    52,00 m²

  • Mieszkanie dwupokojowe 59,09 m², Piaseczno, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 2 pokoje, 59,09 m² z balkonem, Piaseczno

    749 000 zł | 59,09 m² | Piaseczno / Józefosław Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 59,09 m², położone na kameralnym, zielonym i całodobowo strzeżonym osiedlu w Józefosławiu. To idealna propozycja dla osób szukających spokoju, bezpieczeństwa i wygody życia blisko...

    więcej »

    Investing Nieruchomości

    749 000 zł

    Piaseczno

    2 pok.

    59,09 m²

  • Mieszkanie dwupokojowe 50,40 m², Piaseczno, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 2 pokoje, 50,40 m² z tarasem, Piaseczno

    Piaseczno ul. Warszawska - 2 pokoje z dużym tarasem | blisko Warszawy Cena: 620 000 zł (12 302 zł/m²) Powierzchnia: 50,4 m² Liczba pokoi: 2 Jasne, dwustronne mieszkanie z dużym tarasem - świetna lokalizacja przy wylocie na Warszawę! NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE: powierzchnia: 50,4 m² + taras ok. 20 m² u...

    więcej »

    Investing Nieruchomości

    620 000 zł

    Piaseczno

    2 pok.

    50,40 m²

  • Mieszkanie dwupokojowe 45,00 m², Piaseczno, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 2 pokoje, 45,00 m² w bloku z windą, Piaseczno

    ul. Wilanowska, Józefosław, gm. Piaseczno, piaseczyński, mazowieckie (mieszkanie sprzedaż) Cena:650 000 zł (14 444 zł/m²) Powierzchnia:45 m² Liczba pokoi:2 2 pokoje z ogródkiem Bezpośrednio sprzedam dwupokojowe mieszkanie w Józefosławiu przy ul Wilanowskiej na Osiedlu Kuropatwy. Mieszkanie znajduje...

    więcej »

    Investing Nieruchomości

    650 000 zł

    Piaseczno

    2 pok.

    45,00 m²

  • Mieszkanie dwupokojowe 44,25 m², Piaseczno, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 2 pokoje, 44,25 m² z aneksem kuchennym, Piaseczno

    NOWE OGŁOSZENIE PREMIUM - GOTOWE DO WPROWADZENIA | JÓZEFOSŁAW, OSIEDLE MARINA Są mieszkania „ładne”… i są takie, które robią wrażenie od pierwszego wejścia . To zdecydowanie należy do tej drugiej kategorii. Jeśli szukasz nieruchomości, w której nie musisz robić absolutnie nic - tylko wnieść swoje rz...

    więcej »

    Investing Nieruchomości

    753 000 zł

    Piaseczno

    2 pok.

    44,25 m²

  • Mieszkanie dwupokojowe 47,87 m², Piaseczno, Jana Pawła II, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 2 pokoje, 47,87 m² w bloku z windą, Jana Pawła II

    0% prowizji Budynek B3 - lokal M0.6 - ogródek: 20,54 m miejsce parkingowe w garażu podziemnym: 50 000 (platforma niezależna) - 69 000 zł ( zwykłe miejsce w garażu ) Nowoczesny apartamentowiec o wyjątkowym charakterze. Dzięki dogodnej lokalizacji nieopodal kluczowej infrastruktury gwarantuje wysoki s...

    więcej »

    HOMEPLUS Nieruchomości

    639 930 zł

    Piaseczno, Jana Pawła II

    2 pok.

    47,87 m²

  • Mieszkanie dwupokojowe 28,79 m², Piaseczno, Jana Pawła II, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 2 pokoje, 28,79 m² z ogródkiem, Jana Pawła II

    0% prowizji, inwestycja oddana do użytkowania Budynek B1 - lokal M0.3 - ogródek: 15,95 m miejsce parkingowe w garażu podziemnym: 50 000 (platforma niezależna) - 69 000 zł ( zwykłe miejsce w garażu ) Nowoczesny apartamentowiec o wyjątkowym charakterze. Dzięki dogodnej lokalizacji nieopodal kluczowej...

    więcej »

    HOMEPLUS Nieruchomości

    423 930 zł

    Piaseczno, Jana Pawła II

    2 pok.

    28,79 m²

  • Mieszkanie dwupokojowe 44,00 m², Piaseczno, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 2 pokoje, 44,00 m², Piaseczno

    📍 Józefosław, gm. Piaseczno, powiat piaseczyński Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 44 m² , położone na wyjątkowym, kameralnym osiedlu w Józefosławiu. To idealna propozycja dla osób szukających wygody, bezpieczeństwa oraz dostępu do dodatkowych udogodnień dostępnych wyłącznie dla miesz...

    więcej »

    Investing Nieruchomości

    650 000 zł

    Piaseczno

    2 pok.

    44,00 m²

  • Mieszkanie dwupokojowe 42,00 m², Piaseczno, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 2 pokoje, 42,00 m², Piaseczno

    2-pokojowe mieszkanie z balkonem | Piaseczno, ul. Warszawska Lokalizacja: I. Warszawska, Piaseczno, gm. Piaseczno, powiat piaseczyński, woj. mazowieckie Cena: 559 000 zł (13 310 zł/m²) Powierzchnia: 42 m² Liczba pokoi: 2 Na sprzedaż przytulne, funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzc...

    więcej »

    Investing Nieruchomości

    559 000 zł

    Piaseczno

    2 pok.

    42,00 m²

  • 2 pokoje - ceny mieszkań z rynku pierwotnego i wtórnego w powiecie piaseczyńskim >

    Średnia cena za m² (kwiecień 2026)

    13 883 zł/m²

    0.07%
      r/r
    domek-ceny-mieszkan
    Ostatnie 6 miesięcy

Mieszkania dwupokojowe na sprzedaż w Piasecznie - dane analityczne - maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek pierwotny - 30 ofert, rynek wtórny - 16 ofert
  • Średnia cena m² dwupokojowego mieszkania na sprzedaż w Piasecznie: 13 883 zł/m², w tym:
    • z ogródkiem: 14 031 zł/m²
    • z balkonem: 14 778 zł/m²
    • z tarasem: 14 864 zł/m²
  • Najmniejszy metraż dwupokojowego mieszkania na sprzedaż: 29 m²
  • Największy metraż dwupokojowego mieszkania na sprzedaż: 66 m²
  • Procentowy podział dwupokojowych mieszkań na sprzedaż wg powierzchni zewnętrznej: z balkonem - 78,3%, z tarasem - 4,3%, z ogródkiem - 6,5%

Trendy rynkowe - mieszkania dwupokojowe w Piasecznie

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny wzrosły o 0,52%
  • Dwupokojowe mieszkania z rynku wtórnego są średnio o 1,85% tańsze niż dwupokojowe mieszkania z rynku pierwotnego
  • Ceny dwupokojowych mieszkań na sprzedaż w Piasecznie są o 22,51% tańsze niż w Warszawie