Logo
Filtry

Mieszkania 2-pokojowe na sprzedaż Katowice Janów-Nikiszowiec

Znaleziono 2 oferty

    Lista ofert

  • Mieszkanie dwupokojowe 48,25 m², Katowice, Janów-Nikiszowiec, Nikiszowiec, Oswobodzenia, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 2 pokoje, 48,25 m², Oswobodzenia, Janów-Nikiszowiec

    Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 48,25 m², zlokalizowane na parterze zadbanego, trzypiętrowego bloku w jednej z najbardziej klimatycznych i spokojnych dzielnic Katowic Janów-Nikiszowiec. Nieruchomość położona jest w cichym otoczeniu, które jednocześnie zapewni...

    więcej »

    Metrohouse

    319 000 zł

    Katowice, Janów-Nikiszowiec, Nikiszowiec, Oswobodzenia

    2 pok.

    48,25 m²

  • Mieszkanie dwupokojowe 38,00 m², Katowice, Janów-Nikiszowiec, Janów, Zamkowa, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 2 pokoje, 38,00 m² z osobną kuchnią, Zamkowa, Janów-Nikiszowiec

    Katowice, Janów - Nikiszowiec ul. Zamkowa - 38 m2 // 2 pokoje obok Staw Bolina Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 38 m2. Nieruchomość zlokalizowana jest na 1 piętrze w 4 piętrowym kameralnym bloku przy ul. Zamkowej w Katowicach. W SKŁAD MIESZKANIA WCH...

    więcej »

    Forma Estates

    260 000 zł

    Katowice, Janów-Nikiszowiec, Janów, Zamkowa

    2 pok.

    38,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »
    Reklama
    reklama placeholder
    Reklama
    Reklama

    2 pokoje - ceny mieszkań z rynku pierwotnego i wtórnego w Janowie-Nikiszowcu >

    Średnia cena za m² (kwiecień 2026)

    6 611 zł/m²

    13.23%
      r/r
    domek-ceny-mieszkan
    Ostatnie 6 miesięcy

Mieszkania dwupokojowe na sprzedaż w Janowie-Nikiszowcu - dane analityczne - maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 2 ofert
  • Średnia cena m² dwupokojowego mieszkania na sprzedaż w Janowie-Nikiszowcu: 6 611 zł/m²
  • Najmniejszy metraż dwupokojowego mieszkania na sprzedaż: 38 m²
  • Największy metraż dwupokojowego mieszkania na sprzedaż: 48 m²

Trendy rynkowe - mieszkania dwupokojowe w Janowie-Nikiszowcu

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny spadły o 9,25%
  • Ceny dwupokojowych mieszkań na sprzedaż w Janowie-Nikiszowcu są o 81,72% tańsze niż w Warszawie

Gdzie kupić mieszkanie dwupokojowe? Dzielnice z największą liczbą ofert

  • Janów - 6 842 zł/m² (1 oferta)
  • Nikiszowiec - 6 611 zł/m² (1 oferta)

Stan na dzień: 11.05.2026

Finansowanie mieszkania dwupokojowego

  • Średnia cena dwupokojowego mieszkania na sprzedaż w Janowie-Nikiszowcu wynosi 289 500 zł, a więc rata kredytu hipotecznego na 30 lat przy oprocentowaniu 5,77% (WIBOR + marża banku) oraz wkładzie własnym 20% wynosi 1 354 zł.

Symulacja kredytu dotyczy okresu: maj 2026