Logo
Filtry

Magazyny na sprzedaż Wodzisław

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Magazyn 2 796,00 m², Wodzisław, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Hala 2 796,00 m², Wodzisław

    Na sprzedaż hala o łącznej powierzchni 2796 m² , zlokalizowana w miejscowości Łany, gm. Wodzisław. Nieruchomość idealna pod działalność produkcyjną, magazynową lub usługową. Hala wybudowana w 2014 roku. Obiekt składa się z magazynu wysokiego składu z regałami na wysokości 7m, 12 000 miejsc paletowyc...

    więcej »

    PROPERCO sp. z o.o. sp.k.

    14 760 000 zł

    Wodzisław

    2 pok.

    2 796,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek magazynów i hal na sprzedaż - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² magazynu na sprzedaż : 5 279 zł/m²
  • Najmniejszy metraż magazynu na sprzedaż: 2796 m²
  • Największy metraż magazynu na sprzedaż: 2796 m²

Wskaźniki rynku magazynów i hal

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny wzrosły o 3072,42%

Najczęściej oglądane oferty magazynów i hal

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni