Logo
Filtry

Magazyny na sprzedaż Mikołajki

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Magazyn 10 700,00 m², Mikołajki, Tałcka, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Hala 10 700,00 m², Tałcka

    Mikołajki – unikalny teren inwestycyjny przy drodze krajowej 16! WYSTAWIAMY FAKTURĘ VAT na nieruchomość. 2970000zł netto Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjna o powierzchni 1,07 ha w turystycznym sercu Mazur. Nieruchomość znajduje się na wjeździe do Mikołajek od strony Giżycka, zaledwie 900 m od cen...

    więcej »

    homfi

    3 653 100 zł

    Mikołajki, Tałcka

    10 700,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek magazynów i hal na sprzedaż w Mikołajkach - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² magazynu na sprzedaż w Mikołajkach: 341 zł/m²
  • Najmniejszy metraż magazynu na sprzedaż: 10700 m²
  • Największy metraż magazynu na sprzedaż: 10700 m²

Wskaźniki rynku magazynów i hal w Mikołajkach

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny wzrosły o 562,93%

Najczęściej oglądane oferty magazynów i hal w Mikołajkach

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni