Logo
Filtry

Magazyny na sprzedaż Kraków Łęg

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Magazyn 1 082,00 m², Kraków, Czyżyny, Łęg, Odmętowa, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Hala 1 082,00 m², Odmętowa, Czyżyny

    Mamy przyjemność zaprezentować niepowtarzalną nieruchomość składającą się z trzech działek o łącznej powierzchni ok. 24 ary, zlokalizowaną przy ulicy Odmętowa, Łęg - Kraków. Na działce znajduje się hala magazynowa z 2018 roku, dom jednorodzinny oraz hala magazynowa o pow. 72 m2 z możliwością rozbudo...

    więcej »

    Bracia Sadurscy Nieruchomości

    8 100 000 zł

    Kraków, Czyżyny, Łęg, Odmętowa

    3 pok.

    1 082,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek magazynów i hal na sprzedaż w Łęgu - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² magazynu na sprzedaż w Łęgu: 7 486 zł/m²
  • Najmniejszy metraż magazynu na sprzedaż: 1082 m²
  • Największy metraż magazynu na sprzedaż: 1082 m²

Wskaźniki rynku magazynów i hal w Łęgu

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny wzrosły o 822,42%

Osiedla z największą liczbą ofert na rynku wtórnym

  • Czyżyny - średnia cena magazynu - 8 100 000 zł (1 oferta)

Stan na dzień: 10.05.2026

Najczęściej oglądane oferty magazynów i hal w Łęgu

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni