Logo
Filtry

Lokale użytkowe na sprzedaż Żabno, Brodnica

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Lokal użytkowy 117,40 m², Żabno, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Lokal 117,40 m², Żabno

    Na sprzedaż dochodowy budynek handlowo-usługowy o pow. użytkowej 117,40 m² z 2 niezależnymi lokalami – idealna lokata kapitału!* 2 DOBRZE PROSPERUJĄCE WYNAJĘTE LOKALE – stały dochód od pierwszego dnia!1) lokal handlowy o pow. 90,61 m² – wynajmowany pod sklep spożywczy (umowa do 2033 r.)2) lokal usłu...

    więcej »

    OSA Nieruchomości

    790 000 zł

    Żabno

    117,40 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek lokali użytkowych na sprzedaż w Żabnie, Brodnica - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² lokalu użytkowego na sprzedaż w Żabnie, Brodnica: 6 729 zł/m²
  • Najmniejszy metraż lokalu użytkowego na sprzedaż: 117 m²
  • Największy metraż lokalu użytkowego na sprzedaż: 117 m²

Wskaźniki rynku lokali użytkowych w Żabnie, Brodnica

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny wzrosły o 29,94%
  • Ceny lokali użytkowych na sprzedaż w Żabnie, Brodnica są o 84,58% tańsze niż w Warszawie

Najczęściej oglądane oferty lokali użytkowych w Żabnie, Brodnica

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni