Logo
Filtry

Lokale użytkowe na sprzedaż Uraz

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Lokal gastronomiczny 1 000,00 m², Uraz, Portowa, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Lokal gastronomiczny 1 000,00 m², Portowa

    Przystań portowa w Urazie znajdująca się na 275 km biegu Odry pomiędzy Wrocławiem a Brzegiem dolnym. Wyposażona w 55 stanowisk do cumowania łodzi oraz jachtów.Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana, w której skład wchodzi:-Działki 195/4, 196/1, 196/2,-Restauracja Tawerna,-Pizzeria,-Domki letni...

    więcej »

    JOT-BE Nieruchomości Sp. z o.o.

    3 577 000 zł

    Uraz, Portowa

    1 000,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek lokali użytkowych na sprzedaż w Urazie - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² lokalu użytkowego na sprzedaż w Urazie: 3 577 zł/m²
  • Najmniejszy metraż lokalu użytkowego na sprzedaż: 1000 m²
  • Największy metraż lokalu użytkowego na sprzedaż: 1000 m²

Wskaźniki rynku lokali użytkowych w Urazie

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny wzrosły o 738,13%
  • Ceny lokali użytkowych na sprzedaż w Urazie są o 30,08% tańsze niż w Warszawie

Najczęściej oglądane oferty lokali użytkowych w Urazie

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni