Logo
Filtry

Lokale użytkowe na sprzedaż Trzebnica

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Lokal użytkowy 1 103,23 m², Trzebnica, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Lokal 1 103,23 m², Trzebnica

    Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość komercyjna – Dom Wycieczkowy położony w ścisłym centrum Trzebnicy. Obiekt o powierzchni użytkowej 1 103,23 m², posadowiony na działce o powierzchni 0,2066 ha, stanowi idealną inwestycję pod kontynuację działalności hotelowo-noclegowej, obiekt rehabilitacyjny, dom s...

    więcej »

    JOT-BE Nieruchomości Sp. z o.o.

    5 900 000 zł

    Trzebnica

    26 pok.

    1 103,23 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek lokali użytkowych na sprzedaż w Trzebnicy - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² lokalu użytkowego na sprzedaż w Trzebnicy: 5 348 zł/m²
  • Najmniejszy metraż lokalu użytkowego na sprzedaż: 1103 m²
  • Największy metraż lokalu użytkowego na sprzedaż: 1103 m²

Wskaźniki rynku lokali użytkowych w Trzebnicy

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny wzrosły o 1282,43%
  • Ceny lokali użytkowych na sprzedaż w Trzebnicy są o 14,23% droższe niż w Warszawie

Najczęściej oglądane oferty lokali użytkowych w Trzebnicy

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni