Logo
Filtry

Lokale użytkowe na sprzedaż Trąbki Wielkie

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Zdjęcie oferty
    info-icon
    info-icon
    Obiekt 1 063,55 m², Pocztowa

    WIELE MOŻLIWOŚCI INWESTYCYJNYCH, POD RÓŻNE RODZAJE DZIAŁALNOŚCI! OBIEKTY PO ZAKŁADZIE PRODUKCYJNYM OSM MAĆKOWY!LOKALIZACJA:Trąbki Wielkie to wieś położona w powiecie gdańskim, w gminie Trąbki Wielkie (Kociewie). Obiekt położony bardzo blisko drogi wojewódzkiej nr 222, łączącej Gdańsk ze Starogardem...

    więcej »

    PARTNERZY Nieruchomości sp. z o.o.

    1 489 000 zł

    Trąbki Wielkie, Pocztowa

    1 063,55 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek lokali użytkowych na sprzedaż w Trąbkach Wielkich - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² lokalu użytkowego na sprzedaż w Trąbkach Wielkich: 1 400 zł/m²
  • Najmniejszy metraż lokalu użytkowego na sprzedaż: 1064 m²
  • Największy metraż lokalu użytkowego na sprzedaż: 1064 m²

Wskaźniki rynku lokali użytkowych w Trąbkach Wielkich

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny wzrosły o 141,15%
  • Ceny lokali użytkowych na sprzedaż w Trąbkach Wielkich są o 70,93% tańsze niż w Warszawie

Najczęściej oglądane oferty lokali użytkowych w Trąbkach Wielkich

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni