Logo
Filtry

Lokale użytkowe na sprzedaż Skłóty

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Lokal użytkowy 1 531,60 m², Skłóty, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Lokal 1 531,60 m², Skłóty

    Na sprzedaż Zajazd w miejscowości Skłóty, w bardzo dobrej lokalizacji. Nieruchomość została zbudowana w 2004r. z przeznaczeniem hotelarsko - restauracyjnym. Budynek jest podpiwniczony oraz posiada poddasze użytkowe. Wszytko jest zachowane w bardzo dobrym stanie, pomimo ciągłego użytkowania nieruchom...

    więcej »

    Metrohouse

    4 500 000 zł

    Skłóty

    1 531,60 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek lokali użytkowych na sprzedaż - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² lokalu użytkowego na sprzedaż : 2 938 zł/m²
  • Najmniejszy metraż lokalu użytkowego na sprzedaż: 1532 m²
  • Największy metraż lokalu użytkowego na sprzedaż: 1532 m²

Wskaźniki rynku lokali użytkowych

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny wzrosły o 1509,06%
  • Ceny lokali użytkowych na sprzedaż są o 10,05% tańsze niż w Warszawie

Najczęściej oglądane oferty lokali użytkowych

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni