Logo
Filtry

Lokale użytkowe na sprzedaż Rawa Mazowiecka

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Obiekt 880,00 m², Rawa Mazowiecka, Księże Domki, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Obiekt 880,00 m², Księże Domki

    UWAGA: ZMIANA CENY DO SPRZEDAŻY (zorganizowane przedsiębiorstwo z ponad 30 letnią tradycją). STACJA KONTROLI POJAZDÓW (PODSTAWOWA) WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZTAT BLACHARSKO - LAKIERNICZY NAPRAWA SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH NAPRAWA SAMOCHODÓW WOJSKOWYCH HONKER OBSŁUGA SAMOCHODÓW POLICJI - WYGRANY PRZETARG...

    więcej »

    Metrohouse

    2 500 000 zł

    Rawa Mazowiecka, Księże Domki

    880,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek lokali użytkowych na sprzedaż w Rawie Mazowieckiej - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² lokalu użytkowego na sprzedaż w Rawie Mazowieckiej: 2 841 zł/m²
  • Najmniejszy metraż lokalu użytkowego na sprzedaż: 880 m²
  • Największy metraż lokalu użytkowego na sprzedaż: 880 m²

Wskaźniki rynku lokali użytkowych w Rawie Mazowieckiej

  • Ceny lokali użytkowych na sprzedaż w Rawie Mazowieckiej są o 51,37% tańsze niż w Warszawie

Najczęściej oglądane oferty lokali użytkowych w Rawie Mazowieckiej

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni