Logo
Filtry

Lokale użytkowe na sprzedaż Puszcza Mariańska

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Obiekt 287,00 m², Puszcza Mariańska, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Obiekt 287,00 m², Puszcza Mariańska

    Dom z potencjałem, skrajny segment z dużym ogrodemGłówne atuty nieruchomości: • prestiżowa lokalizacja• bliskość obiektów rekreacyjnych• ogólnodostępne miejsca parkingowe• Budynek budynek mieszkalny 287 m.kw• technologia budowy: Pustak ceramiczny• ilość pięter: 2• ilość lokali: 3• standard wykończen...

    więcej »

    Metrohouse

    980 000 zł

    Puszcza Mariańska

    287,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek lokali użytkowych na sprzedaż w Puszczy Mariańskiej - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² lokalu użytkowego na sprzedaż w Puszczy Mariańskiej: 3 415 zł/m²
  • Najmniejszy metraż lokalu użytkowego na sprzedaż: 287 m²
  • Największy metraż lokalu użytkowego na sprzedaż: 287 m²

Wskaźniki rynku lokali użytkowych w Puszczy Mariańskiej

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny wzrosły o 98,09%
  • Ceny lokali użytkowych na sprzedaż w Puszczy Mariańskiej są o 80,94% tańsze niż w Warszawie

Najczęściej oglądane oferty lokali użytkowych w Puszczy Mariańskiej

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni