Logo
Filtry

Lokale użytkowe na sprzedaż Przejazdowo

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Obiekt 2 400,00 m², Przejazdowo, Kasztanowa, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Obiekt 2 400,00 m², Kasztanowa

    OFERTA SPRZEDAŻY FUNKCJONUJĄCEGO HOTELU - nieruchomość z całym know-how - przejmujesz gotowy, rozkręcony biznes od pierwszego dnia po nabyciu prawa własności!Z przyjemnością prezentujemy Państwu okazję nabycia hotelu położonego w bliskiej odległości od Gdańska. Ten nowoczesny hotel, zbudowany w 2009...

    więcej »

    PARTNERZY Nieruchomości sp. z o.o.

    14 400 000 zł

    Przejazdowo, Kasztanowa

    2 400,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek lokali użytkowych na sprzedaż w Przejazdowie - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² lokalu użytkowego na sprzedaż w Przejazdowie: 6 000 zł/m²
  • Najmniejszy metraż lokalu użytkowego na sprzedaż: 2400 m²
  • Największy metraż lokalu użytkowego na sprzedaż: 2400 m²

Wskaźniki rynku lokali użytkowych w Przejazdowie

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny wzrosły o 2232,16%
  • Ceny lokali użytkowych na sprzedaż w Przejazdowie są o 180,11% droższe niż w Warszawie

Najczęściej oglądane oferty lokali użytkowych w Przejazdowie

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni