Logo
Filtry

Lokale użytkowe na sprzedaż Płośnica

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Lokal użytkowy 233,30 m², Płośnica, Dworcowa, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Lokal 233,30 m², Dworcowa

    Zachęcam do osobistego zapoznania się z tą wyjątkową ofertą. Lokal położony jest w miejscowości Płośnica gmina wiejska w województwie warmińsko-mazurskim, w powiecie działdowskim. Lokalu usługowo -handlowy sprzedawany jest za cenę 300 000 PLN, o całkowitej pow. użytkowej ca o pow. 233,3 m2. co czyni...

    więcej »

    Metrohouse

    300 000 zł

    Płośnica, Dworcowa

    1 pok.

    233,30 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek lokali użytkowych na sprzedaż w Płośnicy - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² lokalu użytkowego na sprzedaż w Płośnicy: 1 286 zł/m²
  • Najmniejszy metraż lokalu użytkowego na sprzedaż: 233 m²
  • Największy metraż lokalu użytkowego na sprzedaż: 233 m²

Wskaźniki rynku lokali użytkowych w Płośnicy

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny wzrosły o 32,03%
  • Ceny lokali użytkowych na sprzedaż w Płośnicy są o 94,16% tańsze niż w Warszawie

Najczęściej oglądane oferty lokali użytkowych w Płośnicy

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni