Logo
Filtry

Lokale użytkowe na sprzedaż Lesznowola

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Obiekt 232,97 m², Lesznowola, Jedności, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Obiekt 232,97 m², Jedności

    Nieruchomość inwestycyjna | Lesznowola, ul. Jedności | działka 2300 m² | zabudowa 200 m²Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość położona w miejscowości Lesznowola (05-506), przy ul. Jedności, idealna pod działalność gospodarczą, inwestycję lub rozbudowę.Najważniejsze informacje: powierzchnia działki: 23...

    więcej »

    Białe Lwy - Nieruchomości

    2 990 000 zł

    Lesznowola, Jedności

    232,97 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek lokali użytkowych na sprzedaż w Lesznowoli - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² lokalu użytkowego na sprzedaż w Lesznowoli: 12 834 zł/m²
  • Najmniejszy metraż lokalu użytkowego na sprzedaż: 233 m²
  • Największy metraż lokalu użytkowego na sprzedaż: 233 m²

Wskaźniki rynku lokali użytkowych w Lesznowoli

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny wzrosły o 328,92%
  • Ceny lokali użytkowych na sprzedaż w Lesznowoli są o 42,25% tańsze niż w Warszawie

Najczęściej oglądane oferty lokali użytkowych w Lesznowoli

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni