Logo

Lokal użytkowy na sprzedaż, 137,70 m², oferta nr SBVANI240

1 390 000 zł

10 094 zł /m²

Rata 6 503 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Lokal użytkowy z oferty Metrohouse

Piaseczno, Jana Pawła II

Lokal użytkowy 137,70 m², oferta nr , SBVANI240, Piaseczno, Jana Pawła II
SBVANI240 - zdjęcie nr 0
SBVANI240 - zdjęcie nr 1
SBVANI240 - zdjęcie nr 2
SBVANI240 - zdjęcie nr 3
SBVANI240 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja lokalu użytkowego 137.7 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

10 094 zł

Powierzchnia:

137,70 m²

Piętro:

1 piętro

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą