Logo
Filtry

Lokale użytkowe na sprzedaż Adamówek

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Lokal użytkowy 1 153,42 m², Adamówek, Prosta, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Lokal 1 153,42 m², Prosta

    Stajnia na etapie końcowym realizacji na ponad 4-hektarowej działce. Budynek stajni jest murowany, dwukondygnacyjny. Jest na końcowym etapie realizacji. Część parterowa składa się z 24 boksów dla koni (każdy po 12m2) oraz pomieszczeń przeznaczonych na: paszarnię, siodlarnię, myjkę, dyżurkę dla osoby...

    więcej »

    Metrohouse

    4 999 997 zł

    Adamówek, Prosta

    1 pok.

    1 153,42 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek lokali użytkowych na sprzedaż - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² lokalu użytkowego na sprzedaż : 4 335 zł/m²
  • Najmniejszy metraż lokalu użytkowego na sprzedaż: 1153 m²
  • Największy metraż lokalu użytkowego na sprzedaż: 1153 m²

Wskaźniki rynku lokali użytkowych

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny wzrosły o 825,78%
  • Ceny lokali użytkowych na sprzedaż są o 10,39% tańsze niż w Warszawie

Najczęściej oglądane oferty lokali użytkowych

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni