Logo
Filtry

Działki na sprzedaż Żuków, Nowe Miasteczko

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Działka 2 200,00 m², Żuków, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Działka 2 200,00 m², Żuków

    Na sprzedaż działka rolna z możliwością przekształcenia na działkę budowlaną o powierzchni 22 arów w miejscowości Żuków gm. Nowe Miasteczko. Przekształcenie działki zostanie wykonane ze strony właściciela na życzenie klienta. odległości od: Zielonej Góry - 28 min Nowej Soli - 19 min Kożuchowa - 20 m...

    więcej »

    Zachód Nieruchomości Adam Zawada

    121 000 zł

    Żuków

    2 200,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek działek na sprzedaż w Żukowie, Nowe Miasteczko - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² działki na sprzedaż w Żukowie, Nowe Miasteczko: 55 zł/m²
  • Najmniejszy metraż działki na sprzedaż: 2200 m²
  • Największy metraż działki na sprzedaż: 2200 m²

Wskaźniki rynku działek w Żukowie, Nowe Miasteczko

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny spadły o 59,37%
  • Ceny działek na sprzedaż w Żukowie, Nowe Miasteczko są o 96,55% tańsze niż w Warszawie

Najczęściej oglądane oferty działek w Żukowie, Nowe Miasteczko

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni