Logo
Filtry

Działki na sprzedaż Złotniczki

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Działka 1 237,00 m², Złotniczki, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Działka 1 237,00 m², Złotniczki

    WIDOKOWA DZIAŁKA BUDOWLANA BLISKO JEZIORA JERZYŃSKIEGO, PUSZCZY ZIELONKA, ZŁOTNICZKI GM. POBIEDZISKA Działka budowlana o powierzchni 1237 mkw położona na skraju Puszczy Zielonki, we wsi Złotniczki gminie Pobiedziska Teren położony na lekkim wzniesieniu, a w pobliżu rozciąga się rozległe jezioro Jerz...

    więcej »

    Metrohouse

    371 000 zł

    Złotniczki

    1 237,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek działek na sprzedaż w Złotniczkach - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² działki na sprzedaż w Złotniczkach: 300 zł/m²
  • Najmniejszy metraż działki na sprzedaż: 1237 m²
  • Największy metraż działki na sprzedaż: 1237 m²

Wskaźniki rynku działek w Złotniczkach

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny spadły o 31,90%
  • Ceny działek na sprzedaż w Złotniczkach są o 89,41% tańsze niż w Warszawie

Najczęściej oglądane oferty działek w Złotniczkach

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni