Logo
Filtry

Działki na sprzedaż Zielonka, Szczytno

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Działka 800,00 m², Zielonka, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Działka 800,00 m², Zielonka

    Działka w miejscowości Zielonka, koło Szczytna, powiat szczycieński, 180 km od Warszawy, z całorocznym domkiem holenderskim o powierzchni 45m2 i dużym zadaszonym tarasem 50m2. Domek holenderski całoroczny, z ogrzewaniem gazowym. Składa się z saloniku, kuchnio-jadalni, łazienki z prysznicem, sypialni...

    więcej »

    4 ŚCIANY sp. z o.o.

    310 000 zł

    Zielonka

    800,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek działek na sprzedaż w Zielonce, Szczytno - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² działki na sprzedaż w Zielonce, Szczytno: 388 zł/m²
  • Najmniejszy metraż działki na sprzedaż: 800 m²
  • Największy metraż działki na sprzedaż: 800 m²

Wskaźniki rynku działek w Zielonce, Szczytno

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny wzrosły o 17,87%
  • Ceny działek na sprzedaż w Zielonce, Szczytno są o 91,15% tańsze niż w Warszawie

Najczęściej oglądane oferty działek w Zielonce, Szczytno

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni