Logo
Filtry

Działki na sprzedaż Żabno

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Działka 679,00 m², Żabno, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Działka 679,00 m², Żabno

    Atrakcyjne działki budowlane graniczące z siedzibą gminy, świetnie skomunikowane z Krakowem i Tarnowem autostradą A4. Panorama 360° - sprawdź na wirtualnym spacerze dostępność oraz najbliższą okolicę. Marzysz o własnym domu w dogodnej lokalizacji, a może chcesz bezpiecznie zainwestować oszczędności?...

    więcej »

    Grunt to Inwestycja

    74 900 zł

    Żabno

    679,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek działek na sprzedaż w Żabnie - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² działki na sprzedaż w Żabnie: 110 zł/m²
  • Najmniejszy metraż działki na sprzedaż: 679 m²
  • Największy metraż działki na sprzedaż: 679 m²

Wskaźniki rynku działek w Żabnie

  • Ceny działek na sprzedaż w Żabnie są o 97,86% tańsze niż w Warszawie

Najczęściej oglądane oferty działek w Żabnie

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni