Logo
Filtry

Działki na sprzedaż Wygoda, Ślesin

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Działka 2 036,00 m², Wygoda, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Działka 2 036,00 m², Wygoda

    Działka budowlana, odsunięta od drogi, MPZP zabudowa jednorodzinna, 500 m od jeziora LicheńskiegoGłówne atuty nieruchomości: • na nowym osiedluDziałka jednorodzinna (mn). Typ własności: Odrębna własność. - Nieruchomość położona Wygodzie k. Lichenia, w cichej okolicy, 500 metrów od plaży nad jeziorem...

    więcej »

    Metrohouse

    150 000 zł

    Wygoda

    2 036,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek działek na sprzedaż w Wygodzie, Ślesin - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² działki na sprzedaż w Wygodzie, Ślesin: 74 zł/m²
  • Najmniejszy metraż działki na sprzedaż: 2036 m²
  • Największy metraż działki na sprzedaż: 2036 m²

Wskaźniki rynku działek w Wygodzie, Ślesin

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny spadły o 40,00%
  • Ceny działek na sprzedaż w Wygodzie, Ślesin są o 95,72% tańsze niż w Warszawie

Najczęściej oglądane oferty działek w Wygodzie, Ślesin

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni