Logo
Filtry

Działki na sprzedaż Wilkasy

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Działka 1 777,00 m², Wilkasy, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Działka 1 777,00 m², Wilkasy

    Zapraszamy do zakupu atrakcyjnej działki budowlanej nr 266/3 o powierzchni 1777 m2, położonej w malowniczym miejscu - miejscowość Wilkasy, ul. Lipowa, gm. Giżycko. Dane techniczne działki: Nr działki: 266/3 Powierzchnia: 1777 m2 Warunki Zabudowy: Wydane na budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego...

    więcej »

    Góralczyk Nieruchomości

    279 000 zł

    Wilkasy

    1 777,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek działek na sprzedaż w Wilkasach - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² działki na sprzedaż w Wilkasach: 157 zł/m²
  • Najmniejszy metraż działki na sprzedaż: 1777 m²
  • Największy metraż działki na sprzedaż: 1777 m²

Wskaźniki rynku działek w Wilkasach

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny spadły o 30,15%
  • Ceny działek na sprzedaż w Wilkasach są o 92,04% tańsze niż w Warszawie

Najczęściej oglądane oferty działek w Wilkasach

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni