Logo
Filtry

Działki na sprzedaż Wierzbna

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Działka 8 300,00 m², Wierzbna, Zielone Wzgórze, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Działka 8 300,00 m², Zielone Wzgórze

    Zapraszam się do zapoznania z ofertą działki inwestycyjnej w kształcie prostokąta o powierzchni 8300m2, położonej w miejscowości Wierzbna gm. Żarów. Działka znajduje się w sąsiedztwie terenów pod zabudowę jednorodzinną, częściowo już zabudowanych. Działka położona jest na osiedlu "Zielone Wzgórze" c...

    więcej »

    JOT-BE Nieruchomości Sp. z o.o.

    900 000 zł

    Wierzbna, Zielone Wzgórze

    8 300,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek działek na sprzedaż - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² działki na sprzedaż : 108 zł/m²
  • Najmniejszy metraż działki na sprzedaż: 8300 m²
  • Największy metraż działki na sprzedaż: 8300 m²

Wskaźniki rynku działek

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny wzrosły o 122,77%
  • Ceny działek na sprzedaż są o 17,51% tańsze niż w Warszawie

Najczęściej oglądane oferty działek

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni