Logo
Filtry

Działki na sprzedaż Warszkowo, Wejherowo

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Działka 1 176,00 m², Warszkowo, Świerkowa, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Działka 1 176,00 m², Świerkowa

    Kupując w Home Asset nie musisz się martwić się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy.Działka budowlana 1176 m² - Warszkowo k. Wejherowa | Przy Puszczy Darżlubskiej | Media w drodze.Szukasz miejsca na dom wśród natury, ale z szybkim...

    więcej »

    Home Asset Sp. z o.o.

    195 000 zł

    Warszkowo, Świerkowa

    1 176,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek działek na sprzedaż w Warszkowie, Wejherowo - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² działki na sprzedaż w Warszkowie, Wejherowo: 166 zł/m²
  • Najmniejszy metraż działki na sprzedaż: 1176 m²
  • Największy metraż działki na sprzedaż: 1176 m²

Wskaźniki rynku działek w Warszkowie, Wejherowo

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny spadły o 61,51%
  • Ceny działek na sprzedaż w Warszkowie, Wejherowo są o 94,43% tańsze niż w Warszawie

Najczęściej oglądane oferty działek w Warszkowie, Wejherowo

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni