Logo
Filtry

Działki na sprzedaż Waplewo-Osiedle

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Działka 1 575,00 m², Waplewo-Osiedle, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Działka 1 575,00 m², Waplewo-Osiedle

    Tylko u nas!Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1575 m², położona w miejscowości Waplewo-Osiedle. Teren płaski, idealny pod budowę domu jednorodzinnego. Nieruchomość znajduje się w cichej i spokojnej okolicy, w bezpośrednim sąsiedztwie lasu, co zapewnia bliskość natury i komfort w...

    więcej »

    PARTNERZY Nieruchomości sp. z o.o.

    115 000 zł

    Waplewo-Osiedle

    1 575,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek działek na sprzedaż - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² działki na sprzedaż : 73 zł/m²
  • Najmniejszy metraż działki na sprzedaż: 1575 m²
  • Największy metraż działki na sprzedaż: 1575 m²

Wskaźniki rynku działek

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny spadły o 55,28%
  • Ceny działek na sprzedaż są o 17,51% tańsze niż w Warszawie

Najczęściej oglądane oferty działek

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni