Logo
Filtry

Działki na sprzedaż Uście

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Działka 611,00 m², Uście, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Działka 611,00 m², Uście

    Działka rekreacyjno-budowlana 611 m w otoczeniu lasów i jezior - Uście, gm. Kolsko. Na sprzedaż działka o powierzchni 611 m, położona w spokojnej i zielonej miejscowości Uście w gminie Kolsko, w powiecie Nowa Sól. Nieruchomość znajduje się w otoczeniu rozległych terenów leśnych oraz licznych jezior,...

    więcej »

    Zachód Nieruchomości Adam Zawada

    119 000 zł

    Uście

    611,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek działek na sprzedaż w Uściu - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² działki na sprzedaż w Uściu: 195 zł/m²
  • Najmniejszy metraż działki na sprzedaż: 611 m²
  • Największy metraż działki na sprzedaż: 611 m²

Wskaźniki rynku działek w Uściu

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny spadły o 60,04%
  • Ceny działek na sprzedaż w Uściu są o 96,60% tańsze niż w Warszawie

Najczęściej oglądane oferty działek w Uściu

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni